SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12162724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Jaki tren a? Do wyboru nexium i genesis za ta sama cenę i delikatnie drożej shree

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1051
tren a nexium bardzo dobry, shree dobry, genesis nie wiem sam jestem ciekaw, masz tego genesisa z kodami do sprawdzenia na stronie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49400
lapa19
Pany jak na chwile obecna test cypio enan i deca z alphy i shree ?

Z tych firm biłem tylko cypka i mogą powiedzieć że dobry towar. Samopoczucie i libido miałem lepsze na shree, lecz na badaniach Ap wypada lepiej

../..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94292 Napisanych postów 364211 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668442
mateo5
lapa19
Pany jak na chwile obecna test cypio enan i deca z alphy i shree ?

Z tych firm biłem tylko cypka i mogą powiedzieć że dobry towar. Samopoczucie i libido miałem lepsze na shree, lecz na badaniach Ap wypada lepiej


celował bym szybciej w AP

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 643
panowie bił ktoś tren z genesis , jakie wasze opinie..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6770
siema jak npp i ogulnie testy z scitec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
mastera AP w 10ml flakonie ktos bral?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
kamilos30
panowie bił ktoś tren z genesis , jakie wasze opinie..



Nowy genesis we flakonach 75mg w 1ml działa bardzo dobrze stary genesis w beczułkach tylko ostatnio miksa testa kumpel zachwalał.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 643
ja mam tren genesis 100mg - 1ml ... produkcja 2012 .. ale zero zapachu sok mega gęsty..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
To masz w flakonach 10ml 100mg dawno nie słyszałem opinii na temat trena w tej starszej od kilku ładnych lat wersji to nie pomogę wiem tylko jw o miksie testa że działa bdb.
Na bank działa pakowany pojedyńczo w 1ml 75mg i to bdb.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-09-03 11:28:10

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium