SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133810

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
flex1976
wybrałby shree lub genesis 1 ml


Na tej mieszance , właśnie poleci u mnie boldek plus pół butelki veta mi zostało i jakieś resztki alphy.

Kiedy znowu idziemy na to piwo? przebalujemy całą noc a panienki będą tańczyć na rurkach, ale my będziemy grzeczni.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Zacząłem cypio nexium po jakim czasie lub ilu dawkach zrobić badania ze towar ok?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Mam odlozonego dla siebie bolda genesis 1ml, kody weszly wiec nie jakas dziwna slowacka wersja, jak jakosc bedzie taka jak trenow to w ciemno biore kazdy kolejny srodek z tej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
e-lite jaka dawka pójdzie boldka też mam genesisa 1ml, ale wies jak bold tren poczujesz bardzoszybko a boldenon to najbardziej leniwy saa.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-08-27 09:28:55

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
no dobra a co z moim boldkiem ? mial ktos stycznosc ??

BOLDEMAX- vetanis

tak samo srodki

nabolic -
rimobolan
IGF SigmaAldrich

?

sorki ze sie drugi raz powtarzam ale nie dostalem odpowiedzi ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
wincol


majac do wyboru
genesis, nexium, dose, genamed, shree i alpha (wszystkie chyba maja bolda?) gdzie moge miec najwiecej pewnosci ze bedzie tam co ma byc?


Shee i Alpha.

gacek321
Witam, jakie opinie o trenie ace Malay Tiger 150mg oraz o Ripped 250 Malaya( prop 100, tren ace 75, master 75) ?


Tren acet Malay obie wersje 100&150mg działają OK. Ripped również.

sHarkYy
Czy ktoś z forumowiczów bił parabolan z Titana?


Wszystkie treny z Titana działają jak należy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Ostatnio czytałem na zachodzie że dobra dawka bolda to 2 gramy a nawet 3 gramy i że to jeden z nielicznych SAA który powyżej grama nie powoduje powikłań zdrowotnych jakie można doświadczyć po dece,trenie czy chociażby tesciu itp...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
ps.a więc jak fundusze pozwolą to polecę 1,5 grama bo chyba na 2 gramy plus reszta dodatków to nie na PL warunki ...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
No ja lecę 1g Titana do końca sierpnia, od września tribold 1,2g. Nie widzę powodu dawać więcej kiedy towar działa jak należy. No chyba dla samego podbicia żeby później szpanować po necie jaki ze mnie mocarz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja brałem 1250mg dobrego bolda jak dla mnie jak dobry boldenon ,to 750-1gram to max większe dawki tylko spowodują stratę kasy i gorsze wyniki morfologii, lepiej brać mniej i długo 16 tygodni - do roku. W dłuższych cyklach oprócz acardu , oddawać krew.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej