SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12160784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
nak***iam
TREN tabsy

Parabolax, Indie, Biosira Ltd 25mg tab

Wiem, że nie będzie takich rezultatów jak przy inj, ale moje pytanie czy ten środek daje rade, ktoś stosował?


Skad wiesz ze nie nedzie takich rezultatow? Normalny tren, tyle ze wersja oralna, raczej malo popularny srodek i bedziesz musial zdac swoja opinie. Z relacji znajomych wiem ze dziala jak powinien, ale nie wiem jak wypada w porownaniu do inj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
dexterpro
nak***iam
TREN tabsy

Parabolax, Indie, Biosira Ltd 25mg tab

Wiem, że nie będzie takich rezultatów jak przy inj, ale moje pytanie czy ten środek daje rade, ktoś stosował?


nie ma trenu w tabsach


To sie popisales, wystarczy poszperac chwile w necie zamaist wypisywac co slina na jezyk przyniesie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marianzulek
dexterpro
nak***iam
TREN tabsy

Parabolax, Indie, Biosira Ltd 25mg tab

Wiem, że nie będzie takich rezultatów jak przy inj, ale moje pytanie czy ten środek daje rade, ktoś stosował?


nie ma trenu w tabsach


To sie popisales, wystarczy poszperac chwile w necie zamaist wypisywac co slina na jezyk przyniesie;)



jak to nie ma? A od burneiki? i cała masa innego ścierwa ph?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Arkus P
Moze uda się zrobić przed rozpoczęciem npp, prolka wiem że 100% w normie, po nandro krótkich czy długich zaraz mi ja wywala w kosmos i czuję się przyebany jak stado misow koala, cabaser zawsze zalatwia sprawe, sprawdzone nie raz nie dwa,
poza tym jakość, waskularyzacja wyraźnie lepsza, dretwienie konczyn w niewygodnych pozycjach bardzo szybkie, co świadczyć będę o gęstości krwi ale to wiemy, tak samo po strzałach praktycznie zero wycieków


Drętwienie na boldach titan/shree potwierdzone :) u mnie tak samo ale dawka mniejsza 1gram ew...troche pokusiłes mnie na tą większą dawkę...widac znaczące różnice między 1,5grama ew a np 1 gram ew...bo taka pewnie też dawke niższą brałeś ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Dee-Jay
Panowie meta dose/euromed/biosira? Ktora brac?


Euromed lub Biosira, dalej Dose.

nak***iam
TREN tabsy

Parabolax, Indie, Biosira Ltd 25mg tab

Wiem, że nie będzie takich rezultatów jak przy inj, ale moje pytanie czy ten środek daje rade, ktoś stosował?


Mało popularne ale jest, i często dostawiany do wersji inj oraz innych orali.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
dexterpro
nak***iam
TREN tabsy

Parabolax, Indie, Biosira Ltd 25mg tab

Wiem, że nie będzie takich rezultatów jak przy inj, ale moje pytanie czy ten środek daje rade, ktoś stosował?


nie ma trenu w tabsach


to żeś doj**ał :)


Panowie jak wino z biosiry ktos ostatnio jadł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty żeś doj**ał bo jest, nie wiesz to sie nie wypowiadaj kolego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
del.


Zmieniony przez - nak***iam w dniu 2015-08-04 11:13:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170694
ziki2000
Arkus P
Moze uda się zrobić przed rozpoczęciem npp, prolka wiem że 100% w normie, po nandro krótkich czy długich zaraz mi ja wywala w kosmos i czuję się przyebany jak stado misow koala, cabaser zawsze zalatwia sprawe, sprawdzone nie raz nie dwa,
poza tym jakość, waskularyzacja wyraźnie lepsza, dretwienie konczyn w niewygodnych pozycjach bardzo szybkie, co świadczyć będę o gęstości krwi ale to wiemy, tak samo po strzałach praktycznie zero wycieków


Drętwienie na boldach titan/shree potwierdzone :) u mnie tak samo ale dawka mniejsza 1gram ew...troche pokusiłes mnie na tą większą dawkę...widac znaczące różnice między 1,5grama ew a np 1 gram ew...bo taka pewnie też dawke niższą brałeś ?


Tak, pierw szedł sam tri bold 900, jest różnica, najprędzej da się zauważyć jeszcze większe drętwienie, polezysz chwilę z telefonem i ręce pełne mrówek, co do treningu, to wystarczy że zrobię serię, dwie zwykłych pompek i cyce jak arbuzy, ogólnie pompa mega, żaden inny środek mi takiej nie dawał, z tym że też żadnego innego nie bilem 1,5g

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
U mnie leci 1g bolda Titan od stycznia. Przy normalnych czynnościach drętwieje mi tylko lewy nadgarstek, ale to pewnie od tego, że jest bardziej doyebany zresztą jak lewy bark. Drętwieje też mi morda Przy treningu to j/w.

Tribold Titan będzie szedł 1,2g week z tym, że rozbite na 3inj w tyg. Tutaj to chyba PAVULON załatwię sobie żeby tego nie doświadczać i normalnie funkcjonować

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium