SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133670

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
pawel515
jak produkty balkana w porownaniu do androchemu?



Bałkan lepszy
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 189
Krzykacz do tego dodaj jeszcze biosira bio. Bm itd.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Biosira inj testy/tren/master/npp/meth aktualnie leci.
Biosira tabs oxa/halo/tura.

Bioniche inj też sporo inj - ostatnio Trena-Med A / tabs provi/methyltest.

BM - tren hexa ostatnio, kiedyś prop/npp.

Także też sporo tego poleciało, i też wysoki poziom
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17894
Panowie czy ari ze squibb labs tez jest w kapsulkach jak symex czy moze tabsach ? Bo z symexem jest problem zeby rozbic dawke na pol z tych kapsow :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Nie wiem, ale może spróbuj tak - wysyp proch, podziel na pół zapakuj spowrotem 50% a drugie do pustego capsa po witaminach np. Wprawdzie pełnej dawki już nie będziesz miał ale +/- podzielisz po równo.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Shaki27
Tak realnie patrząc z jakiej firmy najbardziej pewny byłby boldenon ?kiedyś wiadomo alpha i shree a teraz ??


Moderion badalem roidem i na niego bym sie skusil.
Shree kiedys bralem i bylo ok.
Bioniche bilem i bylem zadowolony.
BM chyba w 2ml bilem i rowniez ok.

rafal549
Co powiecie na temat propa: Bioniche Pharma? 150mg/ml



Zmieniony przez - rafal549 w dniu 2018-08-10 08:34:51


W kregach mowia ze ten prop jest mocniejszy niz standardowe 100mg wg odczuc. Ja bralem chyba 1ml bioniche propa ale nie jestem juz pewien bo bylo to dawno.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
z tym 150 to bym spekulowal, niby gdzies tam ktos mowil ze nie ma 150 ale jest troszke ponad, ja tam raczej traktowal bym to jak 1do1 czyli 100mg/1ml i tak bym lecial - jesli chodzi o propa bioniche.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1159
Swiss susta
Virtutis wino
Alpha t3
Swiss Anastrazol
Virtutis clomid
Shree hcg ovigil

Jakieś opinie o labach i środkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Czytaj co ludzie Ci odp, na poprzedniej stronie masz
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
pkJACK
Panowie czy ari ze squibb labs tez jest w kapsulkach jak symex czy moze tabsach ? Bo z symexem jest problem zeby rozbic dawke na pol z tych kapsow :D


Squibb ma wersje tabletkowe i kapsułkowe. Ale nie słyszałem zeby mieli w ofercie ari czy symex. A mam pełna oferte. Poza tym jak takie srodki to sie bierze z apteki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej