SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bla bla bla te dobre ug partie co mi podoasowaly mam odozone do dziś niektóre po terminie nawet i wiem co jak działa. A wyniki badań mam w dupiii bo wbijam i czuję co jest grane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście te wstawiane na forach. Bo wyniki badań teścia jak czuje że jest mocny to i jest i wychodzi to na badaniu. Dobra koniec tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
Wojmir
Ta konwersacja jest tak śmieszna, że aż żałosna. Takie kity można wciskać dzieciom, albo 10lat temu, jak dziś byle kto może wysłać sprzęt do badań, bo koszta nie są jakieś kosmiczne, a lab który na jednym wypuście teścia może zarobić kilkadziesiąt tysi lekką ręką na pewno nie zbada partii prochu jaką dostał od Chinola. Oj to brzmi jak to gadanie, że kiedyś to ampa omki i deki na tydzień, 2 tabsy metki i się rosło, a dziś wbijam 10g i nie rosnę, kibel, kibel.


ludzie kiedyś na kilku paczkach omki i deki cykle robili,teraz malolaty biją po 1g teścia i nie mowie co dalej jakie ilości,o czym piszesz wogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
W takim razie pozazdrościć soków z tamtych czasów i strach myśleć jak by się na nich szło ,
Bo ja jestem zadowolony z tego co jest w dzisiejszych czasach , na mnie działa dobrze .
P.S w dzisiejszych czasach jest masa ludzi pro wiec jak to jest , ze te środki które nie działają jak trzeba pomagają im dojść do takiej formy ?
Każdy ma prawo do własnego zdania .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ty skąd wiesz co oni wala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Zapewne wszyscy lecą na zapasach z przed xxx lat
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
BigMen
Wole testa ug od prolongatum. Bilem kiedys prolke na mostku i powiem szczerze ze szybko wrocilem do takiej samej dawki ug poniewaz samopoczucie o forma sie poprawily na momencie.


A cóż to za kozak enan lepszy od naszego prolo,daj jakiś namiar wezmę z palęte odrazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no nie musza nic trzymać z przed lat wystarczy że kupią dobry ug nie oszukany przez dila lub honola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bogdanobb
BigMen
Wole testa ug od prolongatum. Bilem kiedys prolke na mostku i powiem szczerze ze szybko wrocilem do takiej samej dawki ug poniewaz samopoczucie o forma sie poprawily na momencie.


A cóż to za kozak enan lepszy od naszego prolo,daj jakiś namiar wezmę z palęte odrazu


Hee no. Raz kupuje paletę prolki z apteki to mi 600 mg starczało i ogień rośnie się pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście nie mylić z tym gównem podrobionym na rynku tego to trzeba 2 gramy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej