SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
swiss jest okey smialo bierz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
bm pharmaceuticals a dokladnie krotki masteron - mial ktos stycznosc? warte uwagi?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Masteron prop bralem nexium,grintex,shree b dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
co sadzicie o malay tiger w 10ml butlach?

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
czellista
bm pharmaceuticals a dokladnie krotki masteron - mial ktos stycznosc? warte uwagi?


warte jak reszta saa z bm, krotki czy dlugi zalezy jaki cykl motasz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xorton
Ze dwie osoby pytały mnie o EP, to powiem, że przybiłem 1000 iu Eurigilu i zniknęło nieprzyjemne uczucie, które skłoniło mnie do prędkiego kupna HCG

Dostałem również info, że
http://gazetaolsztynska.pl/401382,Wytwarzal-sterydy-w-garnku-a-sprzet-dezynfekowal-w-piekarniku.html
to była fabryka EP i że tam był syf, dlatego nie warto tego brać



Zmieniony przez - xorton w dniu 7/14/2018 10:52:28 AM


A co ty myslisz ze np. nexium itd. to jest w sterylnych warunkach robione ? :) to nie widziales w jakich bydgoska brygada podrabiala to co Ty kupowales jako apteke :) kilka obskornych lochow do ktroych z normalnego mieszkania wchodziles przez szafe :) nie ma co sie ludzic ze ug jest super ekstra sterylne :)

PS. dobrze ze gotowal sloiki w piekarniku to jesden z domowych sposobow na sterylizacje szystkiego :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
czellista
bm pharmaceuticals a dokladnie krotki masteron - mial ktos stycznosc? warte uwagi?



BM pewniak


mapetttmapettt
co sadzicie o malay tiger w 10ml butlach?



MT w 10ml vialach tylko ma wink inj, reszta tylko jedynki.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
czellista
bm pharmaceuticals a dokladnie krotki masteron - mial ktos stycznosc? warte uwagi?


Masteron BM, prop czy enan to bedzie dobra inwestycja.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
BigYorkie1488
xorton
Ze dwie osoby pytały mnie o EP, to powiem, że przybiłem 1000 iu Eurigilu i zniknęło nieprzyjemne uczucie, które skłoniło mnie do prędkiego kupna HCG

Dostałem również info, że
http://gazetaolsztynska.pl/401382,Wytwarzal-sterydy-w-garnku-a-sprzet-dezynfekowal-w-piekarniku.html
to była fabryka EP i że tam był syf, dlatego nie warto tego brać




Zmieniony przez - xorton w dniu 7/14/2018 10:52:28 AM


A co ty myslisz ze np. nexium itd. to jest w sterylnych warunkach robione ? :) to nie widziales w jakich bydgoska brygada podrabiala to co Ty kupowales jako apteke :) kilka obskornych lochow do ktroych z normalnego mieszkania wchodziles przez szafe :) nie ma co sie ludzic ze ug jest super ekstra sterylne :)

PS. dobrze ze gotowal sloiki w piekarniku to jesden z domowych sposobow na sterylizacje szystkiego :)



dokładnie. Wszystkich których znam, sterylizują w piekarniku. Przeczytałem artykuł i wszystko wygląda ze robił dobrze, piszą ze były urządzenia do fitrowania itd. Stary fiolki myjesz w alkoholu izopropylowym i sterylizujesz w piekarniku w temperaturze 170 C. Zresztą za duzo nie ma co tu pisac bo chu..j wie kto tu siedzi:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
A co mają pisać piszą że w syfie,ja max włosa znalazłem w jakimś soku lub kawałek gumki.za to w żarciu prusaki itp ,% z topowych firm hermetycznie zamkniętych to ciekawe co u nich na produkcji się dzieje .
Dobra wracamy do tematu przewodniego tematu
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej