SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163576

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170740
marianzulek
Doomin
Witam serdecznie. Który bold teraz na czasie?


Bioniche, BM i ostatnio ktos wrzucal Moderion na roidzie ktory wyszedl jako bold.

Pomperiusz
Koledzy jak tura z biosiry daje radę czy syf brałem ja rok temu ale tylko 100 tab a później androxhem


Skoro rok temu brales to powinienes pamietac. Ja bralem ta ture kilka razy i zawsze otrzymywalem maximum zadowolenia:)

patryk173
Arkus P
No i co z tego że mniej i że ktoś za to płaci? Bierzesz pół kartonu, czy nawet nie to warto by było sprawdzic czy to nie olej,
szanujący się lab dbający o klientów zawsze powinien sprawdzać w labie swój produkt, bo poza załatwieniem z chińczykiem na gębę nie ma żadnego innego potwierdzenia tego co i ile jest w worku,

druga sprawa to ponad 270mg na 300mg etykiety i ponad 196 na 200 to chyba dobrze, czy nie?
Lepiej jakby dopyerdolic tlusto aż by z flakonu wyciekaly mg przez kapsel i dodawali butlę gratis żeby mieć pewność że będzie zadowolenie

Ostatnio ktoś wrzucił npp z Newgena w którym było 80mg na 100 i zachwytu nie było końca

Właśnie akurat wynik tutaj jest całkiem wiarygodny. Poza tym bardziej wiarygodne wyniki dla mnie są te co mają mniej niż na etykiecie niż odwrotnie.
Widziałem gdzieś badania trenu a chyba ions to było 120 mg
A kucharze gadają że więcej niz 75mg nie da się zrobić.



To pop******ki nie kucharze, jeden napisal a reszta powiela


Dokładnie, da radę tylko ciężko, te 80mg trenu A spokojnie można wcisnąć bez większego problemu dla dobrego kucharza, ponad to jest ciężko ale nie niemożliwe, tak samo 200 mg test cypio to taka ilość która nie robi problemu, 250mg też można spokojnie zrobić, z tym że dla słabego kucharza będą problemy z wytracaniem substancji aktywnej,

prime też robią 200mg na 1ml tylko że jest uciążliwa w biciu, spory ból po każdej iniekcji, choć ostatnio coś tam się udało komuś znosnego w tej ilości zrobić

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Mimo wszystko jednak 80 a 120 to trochę różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Wojtekorzen
Jakiś pewny boldenon na ten moment?



krzykacz
Doomin
Witam serdecznie. Który bold teraz na czasie?



BM, Bioniche, Platinium, Malay, DB Pharma, Opiox, Biosira np... Moderion bold był badany wrzucane były wyniki i siedzi tam bold.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
Blackers
słyszał ktos coś o firmie z niemiec nexi pharma?


slabe nie polecam

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4291
Jak Deca z Platinium Labs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94386 Napisanych postów 364314 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668757
UltraAst
Jak Deca z Platinium Labs?


nie wiem ale jest strona 5000 to cos sobie napisze %%%

a na poważnie to co z platinium u mnie lecieli/lecą ma dobre opinie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
UltraAst
Jak Deca z Platinium Labs?


dziala ale bolace . dosc drogie . walkow nie ma

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Rojo1279
Amg27
Rojo1279
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?


Leciałem propa od nich i zero bólu a działanie wyśmienite 125mg na ml


No to chyba polece z propem+npp z 8tyg. lub prop/master
Skoro jeszcze chwalony Platinium i chyba nie ma jeszcze wyj**ek




Zmieniony przez - Rojo1279 w dniu 2018-07-09 20:11:28



Propa biję dłuższy czas. Przy zainteresowaniu taki substancjami miej na uwadze, że Platinium ma taki blend:


ANDRO M-250 (TREN ACET 100mg + MASTERON 50mg + PROP 100mg)





No wlasnie a czy ktos moze bił taki mix ? Czy tam faktycznie jest tyle w Platinium co ma byc, bo pojedynczo to duzo drozej wychodzi to nie bardzo by im sie oplacalo takie kombo zrobić.
Czy lepiej osobno kazdy zakupic ?
No chyba ze ktos takie mixy bil ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
UltraAst
Jak Deca z Platinium Labs?



Ten lab ma dobre nandrolony

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
mapetttmapettt
UltraAst
Jak Deca z Platinium Labs?


dziala ale bolace . dosc drogie . walkow nie ma

Ziomek teraz leci , 4 strzał i zero bólu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium