SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133982

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Rojo1279
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?

Leciałem propa od nich i zero bólu a działanie wyśmienite 125mg na ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
sory nie ten dzial


Zmieniony przez - pawel515 w dniu 2018-07-09 19:30:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Rojo1279
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?

Biłem propa, enana, mastera i działanie książkowe. Enantat stężenie 300mg na 1ml a propek 125mg polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
jopekmp
jak mix deki z androchema ten nandromix300? warto? jak z bolesnością?



Warto bezbolesny
TriBold nogę urywa , NandroMix klasa

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
1x brałem się za mix nandro, po 3-4tyg odstawiłem bo myślałem że mi dyńke rozsadzi ...a solo nandrolony dobrze znosze

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amg27
Rojo1279
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?


Leciałem propa od nich i zero bólu a działanie wyśmienite 125mg na ml


No to chyba polece z propem+npp z 8tyg. lub prop/master
Skoro jeszcze chwalony Platinium i chyba nie ma jeszcze wyj**ek


Zmieniony przez - Rojo1279 w dniu 2018-07-09 20:11:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2081
Rojo1279
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?


Niedawno wlasnie skonczylem npp platinium i dzialanie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Rojo1279
Amg27
Rojo1279
Witam
Bił ktos moze propa/npp/mastera z Platinium Labs ? czy warte uwagi, dostep jest tez do AP,Swiss,Shree,GEP
enen i cypio z Platinium bylo bardzo bolesne ale moze sie trafila taka partia nie wiem, teraz maja wlasnie leciec krotkie estry i czy wzrte uwagi z Platinium ?


Leciałem propa od nich i zero bólu a działanie wyśmienite 125mg na ml


No to chyba polece z propem+npp z 8tyg. lub prop/master
Skoro jeszcze chwalony Platinium i chyba nie ma jeszcze wyj**ek



Zmieniony przez - Rojo1279 w dniu 2018-07-09 20:11:28



Propa biję dłuższy czas. Przy zainteresowaniu taki substancjami miej na uwadze, że Platinium ma taki blend:


ANDRO M-250 (TREN ACET 100mg + MASTERON 50mg + PROP 100mg)


doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
jano81
prop+npp+wino oral z bionische biosira czy bm. jak to stoi na obecna chwile? bo koncze wlasnie suste i bolda z bionische i szalu nie ma bold wyebka na bank a ludzie tu pisza ze pswne laby wiec pytam znowu. dzieki


Bolda bioniche bilem i jest to dobry bold. Na rojdzie zachowywal sie prawidlowo. Enana wbilem chyba z litr.

BM bije kilku znajomych i chwala tak ze raczej szukal bym przyczyny gdzies indziej jak w towarze.

Pytanie czego ludzie oczekuja po boldzie? To nie jest hyper ultra magiczny srodek a bardzo lajtowy wrecz.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej