SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134214

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
krzykacz
Prop Platinium lece długo już, 5/5 oceniam. Poprzednio Primus Ray i Hubei, też git były.

Tutaj niestety muszę sie z krzykaczem zgodzić , Prop platyna wchodzi elegancko ale po przejściu z pblab nie widziałem różnicy także oba dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prop+npp+wino oral z bionische biosira czy bm. jak to stoi na obecna chwile? bo koncze wlasnie suste i bolda z bionische i szalu nie ma bold wyebka na bank a ludzie tu pisza ze pswne laby wiec pytam znowu. dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13350
Witam, panowie a jak tura z balkana na dzien dzisiejszy? Warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Harnas3454
Witam, panowie a jak tura z balkana na dzien dzisiejszy? Warto?

Tura balkan pierwsza klasa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Fusion Lab - jakies opinie?
Prop, Master P, NPP
3

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 122 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2229
Witam was wsystkich serdecznie, aktualnie planuje zakup testa enan, master a, tren a, mam do wyboru:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
panowie z androchema ostatnio bije soki i bardzo sobie chwale choc trenE taki se ;p
przymierzam sie do Bolda z nanadromix bił ktos ostatnio ten ich mix i bolda można walić czy lepiej zwykła deke choc stezenie nanandro 300 do 200 zwyklej deki tylko za pare zł wiecej i to mnie wlasnie skłonily by pomyslec nad mixem w celach oszczednosciowych bo bedzie leciec dość długo.
3

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 122 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2229
Witam was wszystkich serdecznie, aktualnie planuje zakup testa enan, master a, tren a, mam do wyboru: B.M. PHARMACEUTICALS, Malay tiger, AlphaGen,Bioniche, Swiss Remedies, Virtutis Pharma, oraz mam po dobrej cenie Uber pharma, na co najlepiej stawiać żeby pieniędzy w bloto nie walić ?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FA92
Witam was wszystkich serdecznie, aktualnie planuje zakup testa enan, master a, tren a, mam do wyboru: B.M. PHARMACEUTICALS, Malay tiger, AlphaGen,Bioniche, Swiss Remedies, Virtutis Pharma, oraz mam po dobrej cenie Uber pharma, na co najlepiej stawiać żeby pieniędzy w bloto nie walić ?



jak dla mnie BM, Virtutis w ostatecznosci Bioniche to ten sam gar co BM (podobno). A najlepiej zapytaj kogos z silki co bija i co ma sie dobrze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 122 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2229
BigYorkie1488
FA92
Witam was wszystkich serdecznie, aktualnie planuje zakup testa enan, master a, tren a, mam do wyboru: B.M. PHARMACEUTICALS, Malay tiger, AlphaGen,Bioniche, Swiss Remedies, Virtutis Pharma, oraz mam po dobrej cenie Uber pharma, na co najlepiej stawiać żeby pieniędzy w bloto nie walić ?



jak dla mnie BM, Virtutis w ostatecznosci Bioniche to ten sam gar co BM (podobno). A najlepiej zapytaj kogos z silki co bija i co ma sie dobrze.


Biłem kiedyś BM i wchodziło pięknie dla tego się też ku temu Labu skłaniam, mam nadzieje że jakość nadal ta sama
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium