SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133985

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1051
siedzac na K** szczekal na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
sami hipokryci, z piatym katem bo reszta zbanowane - jeden lepszy od drugiego

dugii kiedy odpalasz to NPP ? ja mam ochote juz teraz ale za 10 dni na waxy smigam i bede miac slabe zdanie ...

jak wbijesz to daj znac - moze byc na PV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
KruQ
Pozwolę sobie na opinię na temat trenu Androchemu vs Cyber, bo tak się składa, że przechodziłem bezpośrednio z jednego na drugi. W Androchemie z całą pewnością jest tren i jego działanie było odczuwalne przy dawce ok 220mg e4d, badania też wykazały znacznie podbity estrogen (niezgodnie z rzeczywistością), jednak Cyber jest bez dwóch zdań mocniejszy i odczułem to wyraźnie po zmianie.

Nie wiem jak Androchem ma się do naszych rodzimych UG, nie testowałem, bo skoro mają lepsze i gorsze partie zwykłego testa, to moim zdaniem inwestowanie w taki środek jak tren to strata kasy.


nie badałem ale mialem podobne odczucia kolego z tym ze bilem andro ciut dawniej.. no i zostalem przy trenie z cyb.era jak juz, czasem dziabne jeszcze genameda jak mi podleci.. i widze ze nexium zbiera ciekawe opinie.. wiec moze tez sie pokusze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WyrwiCh**
sami hipokryci, z piatym katem bo reszta zbanowane - jeden lepszy od drugiego

dugii kiedy odpalasz to NPP ? ja mam ochote juz teraz ale za 10 dni na waxy smigam i bede miac slabe zdanie ...

jak wbijesz to daj znac - moze byc na PV






na razie leci co inego nie wiem może za 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Oprocz mnie nikt tu nie jest wiarygodny.
Prosze to zapamietac.
Dziekuje za uwage.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kur#a ten temat, to przeciez kabaret

Caly czas te same osoby... I co najlepsze to Oni bija wszystkie laby i wszystki srodki haha

3/4 opinii w tym temacie nie ma co brac na powaznie, ale to latwo rozkminic kto jest wiarygodny, a kto nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
highpriest
przeciez wnc to brylowal juz chyba na kazdym polskim forum zwiazanym z dopingiem
kiedys dawno temu siedzial tu na sfd, pozniej poszedl na K**, wyj**ali go z K**.. poszedl na animala, stamtad tez go juz najwyrazniej pogonili i teraz siedzi znow tu
mysle, ze kazdy kto czyta nie tylko sfd go kojarzy. jak dla mnie przez takie akcje typ ma zero wiarygodnosci.


Piszesz fanatazmagorie , nie podparte na żadnych faktach, ani dowodach wyobraźnia widać pracuje na wysokich obrotach, na K** mam konto ale się mało udzielam ,na animalu w 90% udziela sie tylko diilownia, nie zależy mi na twojej wiarygodności, nie potrzebnie tylko prowadzisz ataki personalne, a nie argumentami. Różnimy się tym że ja się udzielam bardzo rzadko w rankingach , a często na forum, uważasz się za gwiazdora na sfd którym oczywiście nie jesteś nigdy nie byłeś ani nie będziesz. .

Najistotniejsza sprawa trzymaj się tematu , zasadniczego , a jak chcesz się posprzeczać na argumenty to zapraszam do spamu, bo temat zmierza na wątki poboczne, a modowie mogą cię jeszcze zbanować i po co to Tobie. Dalej nie zamierzam z tobą i twoim kolegą , zaniżać się do waszego poziomu, prowadzić jakieś idiotyczne , paranoiczne podjazdy z waszej strony.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-07-22 14:04:01

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3415
Oxa i prop z euro phamacies.prosze o opinie ludzi ktzorzy mieli z tym stycznosc slyszalem ze w oxie jest wino .prawda to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
W ogóle npp-bezestrowe
Zastanówcie się co piszecie
Nandro base chyba
Btw czytam ten temat jak np czekam w kolejce,w pociagu,czas jakoś leci
Przepychanki jak dzieci kazdy się domyśla kto kim jest ale nie,dalej Realia
1

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10146
Więc tak meta z androchemu aktualnie szamana i kosa jak h*j.
Omki wbiłem narazie 5 strzałów, zaczęło coś kręcić ale prawdziwa omka to raczej nie jest więc teraz wbijam dalej ale suste androchemu (20 strzałów) i na koniec sobie zostawiam jeszcze 5 strzałów omki więc dam relacje później


Zmieniony przez - lamzas89 w dniu 2015-07-22 15:18:30
4
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej