SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133597

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Tylkoprawica
Jak teraz meta z balkana? jest dobra? bo czytalem ze byly 2 wypusty


Bałkan dobry lab.


zaqw156156
Boldek Platinum, Malay czy może shree? I jaką dawkę byście polecili? z boldkiem jest moja pierwsza przygoda a opinie w śród znajomych co do ilości bardzo rozbieżne. Dodam że Tesc enen 500 idzie od 10 tygodni


Platinium będzie OK


juVe95
Meta inj. ???w jaki lab ceowac i czy warto w wersje inj.?


Meth inj biłem Malaya, teraz leci Biosira.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
juVe95
NPP- Androchem,Swiss Remedies,Nexium?
Deca- Androchem,Swiss,Nexium?


Wszystkie laby dobre,kierowalbym sie cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
zaqw156156
Boldek Platinum, Malay czy może shree? I jaką dawkę byście polecili? z boldkiem jest moja pierwsza przygoda a opinie w śród znajomych co do ilości bardzo rozbieżne. Dodam że Tesc enen 500 idzie od 10 tygodni

Tez brałbym platyne , leciałem teraz na propie z platyny gdy czekałem na PBlab i faktycznie Prop wchodzi jak złoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34545 Napisanych postów 89610 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938523
juVe95
NPP- Androchem,Swiss Remedies,Nexium?
Deca- Androchem,Swiss,Nexium?
Meta inj. ???w jaki lab ceowac i czy warto w wersje inj.?

Ostatnio biłem npp Androchem i rewelacja tak samo Nexium i Swiss będą bardzo dobre...Deka również bez różnicy którą weźmiesz będzie dobra...metke też celuj w te firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
mapetttmapettt
krzykacz
mapetttmapettt
co sadzicie o nowym pmp? oxa? albo zczego oxe polecie



Pewna oxa to Platinium, BM, Biosira (brałem), Malay czy Bioniche - ta nawet przebadana jest i jest tam oxa - zresztą ten lab dla mnie TOP-3 w EU, trzymam się go od lat teraz też leci npp/master, wcześniej tre ace 1ml/vial.



bioniche ale w amp? jest dobra? czy we flakonach tez?



Bioniche new design w 1ml vialach brałem tylko tren ace ja osobiście:

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_HGH,_1ml/vial,_120tab/pack__temat_zbiorczy_-t1130842-s2.html


Wcześniej pare razy tren ace w 10ml, różnia żadna w działaniu tylko w opakowaniu. Teraz leci npp/master w dychach.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 836
marsaw801
Medina testował ktos te srodki czy lepiej celowac w cos innego?


Jak masz dostep do Medina Pharma Lab to smialo, dziala wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
juVe95
NPP- Androchem,Swiss Remedies,Nexium?
Deca- Androchem,Swiss,Nexium?
Meta inj. ???w jaki lab ceowac i czy warto w wersje inj.?


z Nexium bedziesz zadowolony , o reszcie nie znam opinii z realu / własnych doświadczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
U mnie nexium kazdy chwali. Zero skarg.

Podobnie ions czy swiss.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Undestor
marsaw801
Medina testował ktos te srodki czy lepiej celowac w cos innego?


Jak masz dostep do Medina Pharma Lab to smialo, dziala wszystko


mi osobiscie jak i znajomym urywalo dupe :) dzialalo ale bol byl duzy.... i to nie od zlej inj poprostu bardzo bolace sa te srodki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 133 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2340
Słyszał ktoś coś o moderion?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej