SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938534
Tabiano
Masteron długi ktoś brał ostatnio? Jaki lab trzepie?
Wino raczej każde dobre?

właśnie podjadam winko z Nexium i działa bardzo dobrze , jadłem też z Androchemu i również polecam

Master E Androchem , Nexium i Swiss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Tabiano
Masteron długi ktoś brał ostatnio? Jaki lab trzepie?
Wino raczej każde dobre?



Master długi - BM git.

Winko - Platinium (tabs/inj), Malay (tabs/inj), Biosira (tabs/inj), Bioniche (tabs/inj), BM (tabs/inj), DB Phrama (tabs/inj). Wybór że hoho
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
PHO
panowie ktosz podjada cos z newgena? jakies opinie ?


Masz dobre środki od nich będziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
lodzianin1
PHO
panowie ktosz podjada cos z newgena? jakies opinie ?





newgen boli bardzo po strzale i to bardzo . kumpel polasil sie na flakon 50ml bo tanio...i.... pol silki bilo z tego flakona by sprawdzic i kazdego bolala dupa pare dni po strzale . bili wino na oleju bardzo smierdzi ono.

meta w tab dzialala .

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
z tym malay to jak jest w koncu bo duzo osob narzeka ale mi sie wydaje ze to antypimperzy bo lab jest ponad 10lat na rynku swiatowym. jest dosc tani jak na ampulki. wina w inj w ampulkach nie ma? tylko flakony 10ml? ja bilem kiedys bylem zadowolony

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 836
lodzianin1
PHO
panowie ktosz podjada cos z newgena? jakies opinie ?


Masz dobre środki od nich będziesz zadowolony


A nawet powiem że bardzo dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 836
mapetttmapettt
z tym malay to jak jest w koncu bo duzo osob narzeka ale mi sie wydaje ze to antypimperzy bo lab jest ponad 10lat na rynku swiatowym. jest dosc tani jak na ampulki. wina w inj w ampulkach nie ma? tylko flakony 10ml? ja bilem kiedys bylem zadowolony


Z Malay poznałem TYLKO test Cypio, nigdy nie bylem do Malaya przekonany, ale Cypio kosi bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 836
mapetttmapettt
lodzianin1
PHO
panowie ktosz podjada cos z newgena? jakies opinie ?





newgen boli bardzo po strzale i to bardzo . kumpel polasil sie na flakon 50ml bo tanio...i.... pol silki bilo z tego flakona by sprawdzic i kazdego bolala dupa pare dni po strzale . bili wino na oleju bardzo smierdzi ono.

meta w tab dzialala .




Mnie tez pobolewa po strzale i na drugi dzien troszke... ale bez przesady, moze wino takie... ja mam NewGen Bolda oraz Mastera E. zmieszanego z Deka, w moim przypadku taki bol to nie bol, wazne ze zrosty sie nie robia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Większość wina na rynku jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Undestor
mapetttmapettt
lodzianin1
PHO
panowie ktosz podjada cos z newgena? jakies opinie ?





newgen boli bardzo po strzale i to bardzo . kumpel polasil sie na flakon 50ml bo tanio...i.... pol silki bilo z tego flakona by sprawdzic i kazdego bolala dupa pare dni po strzale . bili wino na oleju bardzo smierdzi ono.

meta w tab dzialala .




Mnie tez pobolewa po strzale i na drugi dzien troszke... ale bez przesady, moze wino takie... ja mam NewGen Bolda oraz Mastera E. zmieszanego z Deka, w moim przypadku taki bol to nie bol, wazne ze zrosty sie nie robia.


Ja mam npp z NewGen i nic nie boli.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej