SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133442

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
majster
krzykacz
majster
Witam
Panowie krótki master z czego dobry? Do wyboru: malay, nexium, grintex, pharm clinical, alphagen, platinium, pmp, magnus, swiss, genamed, cyber i androchem (prawdopodobnie kopie)
Ewentualnie jakie inne sprawdzone typy mozecie polecić



Platinium będzie najlepszym wyborem ...ewentualnie BM, Bioniche, Malay jeśli już pytasz


Ktos sie wypowie jeszcze?


Z nexium bilem tren E, jadlem antka, do obu chętnie wrócę, test C leci teraz, wszystko lux,

swissa bilem test c, kolega suste, dece, wszystkie bangla jak trzeba,

andro bilem sporo, wszytko zawsze wysoki poziom, jeśli ori to pewniak, o podróbkach jeszcze nie słyszałem, no ale wiadomo wszystko jest możliwe,

genamed, sporadycznie cos się wezmie i też jest ok, newgen biją i chwała,

malay, pomimo ponoc mocnej pozycji w EU i długoletniej obecności na rynku, daje dupy albo latają podróbki,
kolega niestety spyerdolil sobie cykl ich deca, po 8 tyg bicia prolaktyna nie drgnieta, estro poszło do gory, myślę że tłumaczyć dalej nie trzeba, czasu nie cofnie


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-06-23 16:31:25
3

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
Zmieniony przez - wincol w dniu 2018-06-23 16:39:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
majster
krzykacz
majster
Witam
Panowie krótki master z czego dobry? Do wyboru: malay, nexium, grintex, pharm clinical, alphagen, platinium, pmp, magnus, swiss, genamed, cyber i androchem (prawdopodobnie kopie)
Ewentualnie jakie inne sprawdzone typy mozecie polecić



Platinium będzie najlepszym wyborem ...ewentualnie BM, Bioniche, Malay jeśli już pytasz


Ktos sie wypowie jeszcze?


z tego co wymieniłeś brałem nexium i polecam teraz wbijam vertex i też robi robotę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93341
Test 400 z Androchemu - trzyma stężenie, warto?
Dobrze rozumiem że to mieszanina enana i cypa?

Meta 15mg/tab z Andro - realnie 15mg tam jest?


Zmieniony przez - Mellopl w dniu 2018-06-23 21:02:56

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18422
86.raf
majster
krzykacz
majster
Witam
Panowie krótki master z czego dobry? Do wyboru: malay, nexium, grintex, pharm clinical, alphagen, platinium, pmp, magnus, swiss, genamed, cyber i androchem (prawdopodobnie kopie)
Ewentualnie jakie inne sprawdzone typy mozecie polecić



Platinium będzie najlepszym wyborem ...ewentualnie BM, Bioniche, Malay jeśli już pytasz


Ktos sie wypowie jeszcze?


z tego co wymieniłeś brałem nexium i polecam teraz wbijam vertex i też robi robotę


Dzieki wszystkim za opinie. Ktos jeszcze moze polecić?

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Mellopl
Test 400 z Androchemu - trzyma stężenie, warto?
Dobrze rozumiem że to mieszanina enana i cypa?

Meta 15mg/tab z Andro - realnie 15mg tam jest?



Zmieniony przez - Mellopl w dniu 2018-06-23 21:02:56



Andro bardzo dobra firma w t400 masz 3 estry testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 1456 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113533
majster
86.raf
majster
krzykacz
majster
Witam
Panowie krótki master z czego dobry? Do wyboru: malay, nexium, grintex, pharm clinical, alphagen, platinium, pmp, magnus, swiss, genamed, cyber i androchem (prawdopodobnie kopie)
Ewentualnie jakie inne sprawdzone typy mozecie polecić



Platinium będzie najlepszym wyborem ...ewentualnie BM, Bioniche, Malay jeśli już pytasz


Ktos sie wypowie jeszcze?


z tego co wymieniłeś brałem nexium i polecam teraz wbijam vertex i też robi robotę


Dzieki wszystkim za opinie. Ktos jeszcze moze polecić?

Ja bym stawiał na nexium lub androchem no i może swiss.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Nexium , vertex dobry towar
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469231
sdrol z Androchemu - ktoś z Was szamał? jeśli tak to w jakiej dawce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
U mnie bardzo chwalą ale to toksyk mega ,dawkowanie jak starego mdrola
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej