SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12159922

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
alpha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
ap działą dobrze

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
BSP1
Moze byc balkan dobry a moze byc lipa.ogolnie to bym bral co innego z lab tym bardziej ze wysylka


Koles przesyłał mi już mase towaru i zawsze byłem zadowolony także zaryzykuje , solo antek nie pojdzie takze będzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
wasyl1987
Prop z alpha pharp czy galaxy??




Alpha .


Antek z shree robi jak trzeba dobry znajomy leci . Balkan nie wiem

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
Dzieki,wrzucam alphe,pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9993
Leci ktoś lub leciał w niedalekim czasie tren a i prop z titana? Jak działa? Kolega wcześniej pisał że prop titan po badaniach lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 382
Witam. Co możecie powiedzieć o Winstrolu STANABOL 50 z Alchemia Pharma. Brał ktoś teraz jak efekty ? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
bulterier1
Leci ktoś lub leciał w niedalekim czasie tren a i prop z titana? Jak działa? Kolega wcześniej pisał że prop titan po badaniach lipa


Niby tak badania kiepsko ale tak szczerze mowiac to bije propa z deka (dose) I nie czuje spatku libido I fajnie sie czuje a przy tym mnie robi konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Wszyscy co bija i ktorych znam zachwalaja, bralbym bez obaw tego propa.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2015-03-12 18:43:36
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium