SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133305

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie mam negatywnego zdania o titanie :) nigdy nie miałem styczności z tym labem ... chodzi mi tylko op to że od dwóch edycji tego tematu w kółko wałkowany jest k***a titan :) i to samo ... otwieram lodówkę a tam titan ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Niestety tu jest taka tendencja :D wcześniej był atak na Genamed za dwa dni będzie atak na coś innego business is business i wszystko w temacie. Nie zapominajcie jak dobry interes to jest :) Nie ważne jaki lab kupiłeś i od kogo. Wbijasz 4 tygodnie robisz badania i masz czarno na białym a nie pytanie na forum które można porównać z wróżeniem z fusów bo jak masz jakieś UG to kto na tym forum może wiedzieć co tam siedzi.
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2622
Witam , Brał ktoś enant i masteron z titana???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o k***a leżę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
Titan przejął sfd
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 996
pajaczeq
Niestety tu jest taka tendencja :D wcześniej był atak na Genamed za dwa dni będzie atak na coś innego business is business i wszystko w temacie. Nie zapominajcie jak dobry interes to jest :) Nie ważne jaki lab kupiłeś i od kogo. Wbijasz 4 tygodnie robisz badania i masz czarno na białym a nie pytanie na forum które można porównać z wróżeniem z fusów bo jak masz jakieś UG to kto na tym forum może wiedzieć co tam siedzi.


Ten kto juz takie badanie wykonal? Ja widzialem badania tylko propa i byly rewelka ale prop to prop fajerwerek nie ma w zwiazku z tym ze niedzialajacego nie spotkalem jeszcze. Tak czy inaczej reszty.nie badalismy jeszcze i pytam w zwiazku z tym dalej titan vs bioniche jasne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49400
Ja mam badania na cypku shree,alpha i titan, ale nie wstawie bo by mnie tu zjedli


Zmieniony przez - mateo5 w dniu 2015-07-18 21:37:00

../..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamil1213
Witam , Brał ktoś enant i masteron z titana???

Uszy777
o k***a leżę


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
muffa
Witam Panowie znajomy polecil mi t.mix z titana nieslyszalem o tej firmie jest problem ze znalezieniem tego labu. na rynku ?


nie słyszałeś o Titanie?tutaj chyba od kliku miesiecy tylko o tym
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej