SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134051

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
bigendriu
enan i deka z pblab działa tak jak działać powinno?


działają bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
21dorian21
lodzianin1
21dorian21
Masteron E z VERTEX, SWISS, NEXIUM. Ktoś leciał w ostatnim czasie?
Zawsze krótki biłem a na długim bym poleciał.


Kolezka mój non stop prawie leci długiego mastera e i zawsze mega pochlebnie mówi o nim

Swissa środki u mnie też mocno chwalone

Vertex u mnie nie lata to mam brak opinii


Łodzianin w pierwszym zdaniu piszesz o Nexium czy ogólnie o długim masterze?
Krótki z Nexa elegancko działa (z 6 tyg temu sam skończyłem wbijać, tamten rok i dwa lata temu też trzymał poziom) ale o długim mało słyszałem.


dokładnie o masterze długim z nexa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Amg27
bigendriu
enan i deka z pblab działa tak jak działać powinno?


Działa


Chyba się skuszę na wypróbowanie tego labu mimo to mam jakieś lekkie obawy ale złych opinii jeszcze nie zdarzyło mi się usłyszeć czy też przeczytać o nich, więc prawdopodobnie uruchomię cykl oparty na ich sokach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
bigendriu
Amg27
bigendriu
enan i deka z pblab działa tak jak działać powinno?


Działa


Chyba się skuszę na wypróbowanie tego labu mimo to mam jakieś lekkie obawy ale złych opinii jeszcze nie zdarzyło mi się usłyszeć czy też przeczytać o nich, więc prawdopodobnie uruchomię cykl oparty na ich sokach.


wbiłem kilka srodków ,prowadzę chłopaka co leci na ich środkach aktualnie
na ta chwilę kolejny dobry lab na rynku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
lodzianin1
bigendriu
Amg27
bigendriu
enan i deka z pblab działa tak jak działać powinno?


Działa


Chyba się skuszę na wypróbowanie tego labu mimo to mam jakieś lekkie obawy ale złych opinii jeszcze nie zdarzyło mi się usłyszeć czy też przeczytać o nich, więc prawdopodobnie uruchomię cykl oparty na ich sokach.


wbiłem kilka srodków ,prowadzę chłopaka co leci na ich środkach aktualnie
na ta chwilę kolejny dobry lab na rynku


Ok, dobrze wiedzieć, dziękuję, zatem skuszę się od lipca... a może czerwca...zapalić jakąś ciekawą bombe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
Zielin
cześć, który hgh pewniejszy na dziś - imperial czy euro-farmacies?




Zmieniony przez - Zielin w dniu 2018-05-16 21:29:00

Z Euro bym nie zaryzykował straty czasu i kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Moim zdaniem na dzień dzisiejszy najlepsze gh hinole to androchem i imperial wszystkie przebadane i polecane

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
bigendriu
lodzianin1
bigendriu
Amg27
bigendriu
enan i deka z pblab działa tak jak działać powinno?


Działa


Chyba się skuszę na wypróbowanie tego labu mimo to mam jakieś lekkie obawy ale złych opinii jeszcze nie zdarzyło mi się usłyszeć czy też przeczytać o nich, więc prawdopodobnie uruchomię cykl oparty na ich sokach.


wbiłem kilka srodków ,prowadzę chłopaka co leci na ich środkach aktualnie
na ta chwilę kolejny dobry lab na rynku


Ok, dobrze wiedzieć, dziękuję, zatem skuszę się od lipca... a może czerwca...zapalić jakąś ciekawą bombe

Znając Ciebie, to zaczniesz za 3 dni ;->>
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
nuras
Moim zdaniem na dzień dzisiejszy najlepsze gh hinole to androchem i imperial wszystkie przebadane i polecane


z ug przerabiałem clinica,androchem a obecnie leci bioniche i też jest ok , próbowałem również NewGena i też gitarka , innych ug nie biłem z hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
Jak Tren enan z Alpha Zeneca ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej