SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133815

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
wmichal90
Tank2018
Panowie boldenon z keifei czy androchem?
Normalnie bral bym keifei ale wacham sie bo keifei ma stezenie 200mg a androchem 300mg


Androchem wez bedziesz zadowolony kazdy ci tu powie

keifei dobry lab,przerabiałem wiekszośc asortymentu z niego i jestem zadowolony.Jedyne co to Bold z keifei zbił mi niestety estro
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268168
Panowie jakie opinie o B.M. Pharmaceuticals ? miał ktoś styczność z tym labem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
jak stary wypust co masz 6amp x 2ml to bylo spoko a chyba jest nowy, tego nie testowalem.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43393
Amg27
Wiem , wiem ale badania mam za free w ubezpieczeniu a chciałem zobaczyc jak zachowuje sie lh i fsh przy dawkowaniu hcg co 4 dni po 500 iu bo Myslalem , ze może nie będzie takiego bloka a tu zonk



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-05-09 18:49:52


hcg tez blokuje lh i fsh, musilabys dawac z clomidem lub hmg alfa lub beta, zeby Ci wyszedl eksperyment
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
przemko15
Panowie jakie opinie o B.M. Pharmaceuticals ? miał ktoś styczność z tym labem?


Znajomi lecieli trena enana oraz tescia enana i obaj zadowoleni. Lab bardzo dobry.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Ezabiel
Witam Panowie
Tran ace i tura. Mam do wyboru Platinium, nexium, androchem. Co zamawiac


nexium

Plecakofil
Pytałem ostatnio, ale nie dostałem odpowiedzi - może ktoś teraz się wypowie. Brał ktoś tren ace z Genamedu i może polecić?


za ta cene w jakiej mozna wyrwac Genameda to nic lepszego nie znajdziesz, krazy to w niskiej cenie wiec nawet jak przyjdzie bic 0,2-0,4ml wiecej jak cybera to i tak wychodzi na plus tak jak Ci klatwa rozpisal
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
przemko15
Panowie jakie opinie o B.M. Pharmaceuticals ? miał ktoś styczność z tym labem?



lordknaga
jak stary wypust co masz 6amp x 2ml to bylo spoko a chyba jest nowy, tego nie testowalem.



Nie jeden miał do czynienia i każdy ocenia 5/5. Sam też brałem ostatnio trena hexe i to stosunkowo długo, lux. To była starsza wersja j/w 2ml/vial, tutaj masz new design:


https://www.sfd.pl/BM_PHARMACEUTICALS_2017_new_design_1ml_vial_–_temat_zbiorczy_-t1153083.html 
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7604
Tank2018
Panowie boldenon z keifei czy androchem?
Normalnie bral bym keifei ale wacham sie bo keifei ma stezenie 200mg a androchem 300mg

Testowałem wiele pozycji z keifei, wszystko działanie wzorcowe nie zastanawiał bym się
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Antek z Malaya czy DB ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18530
KLAJTA
Ja lecialem Tren a z genameda dobrze ponad rok temu, robotę robił jak za tą kasę. Ale jak będziesz będziesz bił na swissa lub cybera to poczujesz różnice. Tylko że za 2 butle cybera masz 3,5 butli genamedu. Ale napewno w terenie genamedu jest tren.



hgh-line


Plecakofil
Pytałem ostatnio, ale nie dostałem odpowiedzi - może ktoś teraz się wypowie. Brał ktoś tren ace z Genamedu i może polecić?


za ta cene w jakiej mozna wyrwac Genameda to nic lepszego nie znajdziesz, krazy to w niskiej cenie wiec nawet jak przyjdzie bic 0,2-0,4ml wiecej jak cybera to i tak wychodzi na plus tak jak Ci klatwa rozpisal





dzięki Panowie :) w takim razie zdecyduję się na Genameda, najwyżej będę bić trochę większe dawki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej