SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133539

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
muszak14
Tren ace. Ions czy nexium który lepszy?



Jedna i druga pozycja dobra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 211 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4727
Siema. Tren e ze swissa ktos leci? Drugi tydzien bite a komfort snu, brak potow w nocy itd lepsze niz przed starter trena. Ktos ma doswiadczenie z trenami swisa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 211 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4727
gocanowo
Siema. Tren e ze swissa ktos leci? Drugi tydzien bite a komfort snu piekny brak potow w nocy, zero metrow, samopoczucie lepsze niz przed starter trena. Ktos ma doswiadczenie z trenami swisa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Swiss mocno chwalony lab,nie spotkałem się z negatywami na ich temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
lodzianin1
muszak14
Tren ace. Ions czy nexium który lepszy?



Jedna i druga pozycja dobra


Dokładnie obie pozycje okey wiec nie rozumiem jak ktoś pisze tylko nexium skoro Ions nie odstępuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
nadinka201
Panowie co z tym euro pharmacies ?
Totalna klapa?
Enan mnie interesuje . Wpadły mi w ręce i nie wiem czy bić

Pytałeś o 3 laby - GEP, Calvin i Euro. A mimo to "wpadł" Ci w ręce najmniej pewny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
Miałem dać cynę odnośnie Tury i Oxy z Ionsa. No więc działanie jak należy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18530
Tren ace. Ktoś brał z Vertexa lub Genamedu? Jak działanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
gocanowo
Siema. Tren e ze swissa ktos leci? Drugi tydzien bite a komfort snu, brak potow w nocy itd lepsze niz przed starter trena. Ktos ma doswiadczenie z trenami swisa?

Mam kilka opakowań odstawione "na później"
Teraz lecę tren a i złego słowa powiedzieć nie mogę, śpię jak niemowlę, co do pocenie się to leje się ze mnie jak z kaczki, agresor k****ski, pełność i nabicie super i te kable które powychodzily pomimo niedopietej miski. Apetyt zerowy tylko nie wiem czy to jest od trena czy od Antka.
Tren a, test e, dd to śmiało polecam. Koledze ciągle łatwie oxe która działa super.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żubroń
nadinka201
Panowie co z tym euro pharmacies ?
Totalna klapa?
Enan mnie interesuje . Wpadły mi w ręce i nie wiem czy bić

Pytałeś o 3 laby - GEP, Calvin i Euro. A mimo to "wpadł" Ci w ręce najmniej pewny

Żubon, mam już Platinium
Myślałem ze ep może nutka nadzieji będzie
Ale poleci w kosz
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium