SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133454

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2081
Ok ,w takim razie ide na zakupy hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
British dragon Test,deca 6ty tydzień działanie wzorowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19585
Yohimbina z Pro Nutrition - Działa ? Ktoś jadł ?

Kochaj matkę póki żyje, póki w piersiach serce bije, bo gdy serce bić przestanie próżne będzie twe kochanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 11 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3398
Korzystał ktoś z testów REUSa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mial ktos stycznosc z metka inj genameda? dziala jak nalezy? duza bolesnosc po inj?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Hanslik
Yohimbina z Pro Nutrition - Działa ? Ktoś jadł ?


nie wiem, ale polecam od Hades'a, te 2.5mg capsy, wlasnie ja podjadam i pieknie dziala


Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-04-11 20:29:43

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
czellista
mial ktos stycznosc z metka inj genameda? dziala jak nalezy? duza bolesnosc po inj?



Na mnie meth działa euforycznie, zacząłem meth inj Malay humorek up, teraz leci Biosira i jest tylko lepiej. Z tych labów moge polecić na świeżo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
krzykacz
czellista
mial ktos stycznosc z metka inj genameda? dziala jak nalezy? duza bolesnosc po inj?



Na mnie meth działa euforycznie, zacząłem meth inj Malay humorek up, teraz leci Biosira i jest tylko lepiej. Z tych labów moge polecić na świeżo.


no niestety na chwile obecna mam dojscie tylko do genameda, stad pytanko

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19585
krzykacz
czellista
mial ktos stycznosc z metka inj genameda? dziala jak nalezy? duza bolesnosc po inj?



Na mnie meth działa euforycznie, zacząłem meth inj Malay humorek up, teraz leci Biosira i jest tylko lepiej. Z tych labów moge polecić na świeżo.



Dzięki, kurcze szukam po necie takiej ale nie widzę...jedynie jakieś apollo 5mg. Problem w tym, że tą z pro nutrition będę mógł zamówić łatwo z resztą składu więc czytam najej temat opinie...była jeszcze z palmas ale to widziałem że wgl lipa ;/

Kochaj matkę póki żyje, póki w piersiach serce bije, bo gdy serce bić przestanie próżne będzie twe kochanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
To poszukaj z wxn joszki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej