SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133894

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Dugii bije ktoś u ciebie tego mastera enante z dose bo kuhwa zaczałem go bić i mi gino wyskakuje we wtorek jak dam rade ide na kilka badań i sprawdze co tam hula bo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61813
po co sie spieracie
w ug jest 1/3 deklarowanego stezenia i koniec
a to ze na 250mg testosteronu wychodzi >1500, przy skali 200-800, to jest fejk z labolatorium
oni tam badajac, widza, ze jestes biedakiem cebulakiem i na bank nie stac ciebie na apteke, albo takie cuda jak alpha czy shree tylko walisz ug robione w starej stodole, a przy odrobinie szczescia komorce lokatorskiej
i zeby serduszko nie bolalo, zawyzaja ten nikczemy slabiutki wynik

chlip chlip
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
donwaz1899
Dugii bije ktoś u ciebie tego mastera enante z dose bo kuhwa zaczałem go bić i mi gino wyskakuje we wtorek jak dam rade ide na kilka badań i sprawdze co tam hula bo...


No to ładnie...ja już 2 razy leciałem masteron E Dose ale dawka jedynie 200mg ew -dawka mala ale żeby sidow trena nie było dlatego szedł masteron jako dht...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
donwaz1899
Dugii bije ktoś u ciebie tego mastera enante z dose bo kuhwa zaczałem go bić i mi gino wyskakuje we wtorek jak dam rade ide na kilka badań i sprawdze co tam hula bo...

umnie nikt tera niebije masteronow dose kiedys bili umnie ale tylko krutki i dzilal ok ja tez bilem krutki i byl ok ale to z 1.5 roku temu albo i iwecej teraz to glwnei cyp enan z dose umnie bija z dose
a masterony jak juz to androchem i titan i najbardzij chwala andrhema sam troche go dzibnelem ale wlosy strasznie mi lecialy wiec odlozylem androchema moge poelcic na 100 procet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kulmasBAN
po co sie spieracie
w ug jest 1/3 deklarowanego stezenia i koniec
a to ze na 250mg testosteronu wychodzi >1500, przy skali 200-800, to jest fejk z labolatorium
oni tam badajac, widza, ze jestes biedakiem cebulakiem i na bank nie stac ciebie na apteke, albo takie cuda jak alpha czy shree tylko walisz ug robione w starej stodole, a przy odrobinie szczescia komorce lokatorskiej
i zeby serduszko nie bolalo, zawyzaja ten nikczemy slabiutki wynik

chlip chlip


szkoda gadac z typem dose teście ma ok i badane tez były u mnie one i wyniki były dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61813
donwaz1899
Dugii bije ktoś u ciebie tego mastera enante z dose bo kuhwa zaczałem go bić i mi gino wyskakuje we wtorek jak dam rade ide na kilka badań i sprawdze co tam hula bo...


daj znac co tam wyszlo ciekawego
bo chcialbym za 2 tygodnie cos dolozyc do bomby
a ze wzgledu na rzadkie kucie master enan lub npp wchodzi w gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziki2000
donwaz1899
Dugii bije ktoś u ciebie tego mastera enante z dose bo kuhwa zaczałem go bić i mi gino wyskakuje we wtorek jak dam rade ide na kilka badań i sprawdze co tam hula bo...


No to ładnie...ja już 2 razy leciałem masteron E Dose ale dawka jedynie 200mg ew -dawka mala ale żeby sidow trena nie było dlatego szedł masteron jako dht...

to ciekawe tak cy siak nigdy mastera e nie brałem żadnego u mnie nikt mastera e nie brał także nie wiem nic na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
dugi w szafie lezy też androchem ale na doyebanie na fornt wyebalem dose jeżeli chodzi o kolor klarownosc to to samo jeżeli to kogoś intererer działanie zobaczymy dziś przeszedłem c genamedu cypio na androchem ogolnie cypio moj najlepszy estr czyniu u mnie cuda bije go 3msc 1 msc enan i znowu cypio na enanie zero a na cypio jak bym sok z gumi jagód bił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam na cypku zwsze jetem trochę suchszy i libido kosmos :) na nenie zawsze jestem większy bardziej podlany i libido niższe czy to andro czy to dose czy gen bilem je i wszystkie cypki działają ok


Zmieniony przez - dugii2 w dniu 2015-07-12 00:08:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
nie da sie tego czytac w sumie.. ciemnogrod dalej najpierw 1/2.. teraz 1/3 stezenia.. po co sie licytowac, napisac 1/10 i bedzie spoko!

mniejsza o to.. dobrze ze mialem do czynienia z apteczniakami i z ug wyzszych i nizszych lotow. sa srodki ktorych z ug za nic... za nic nie tkne, a sa takie ktore wezme chetnie bo np nie chce mi sie placic 2-3x wiecej za aptecznego testa chociaz na piekny usmiech ide i biore z apt mniejsza o to. ap miala kiedys dobra deke, dobrego bolda..

powie mi ktos jak stoi bold z ap obecnie? nie chce szorowac dawki powyzej 1g wiec pytanie czy w tym przypadku jest sens w ogole a szczerze mowiac dawno nie tykalem tego srodka i mi sie rozmyła troche opinia o nim


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2015-07-12 00:15:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej