SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134015

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
rush33
kamilplnk
rush33
wouk
Witam czy stosowal juz ktos nowe PMP w 1ml amp . Ladnie wykonane ale nie o wyglad przecierz nam chodzi . Moze ktos podzieli sie opinia .

Ja lece enana od 3 tyg i jest to co ma być, myślę że reszta środków jest ok
yroche slaba opinia,po czym wnosisz ze reszta srodkow ok?po tym ze masz dobrego testa ktory jest tanim surowcem?

Po tym że na logike jeżeli firma x puszcza nową "wersję" danego lub już istnijącego labu i wypuszcza trefny towar to tym samym strzela sobie w kolano,ale to tylko moja poinia pozdrawiam
ż
te pmp nie ma nic wspolnego z poprzednim z tego co tu czytalem i tez mozna isc logika ze poprzednid chwalone to mozna zrobic slaby towar i wypchnac na rynek a zanim ludzie sie zorientuja to juz kapucha zarobiona i tak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
Bayer Tren Ace ktoś coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Karol DBC
Bayer Tren Ace ktoś coś ?



Nie wiem jak ten, ostatnie ace u mnie to Bioniche i ten mogę polecić po raz kolejny się sprawdził
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7273
siema, siema, też was doszły słuchy, że pregnyl 5000 ma wyjść z obrotu, a raczej już wyszedł od ok. listopada zeszłego roku, gdy to z apteki wziąłem ostatnią paczkę? obdzwoniłem apteki w polsce i nigdzie nie ma hcg. podobno ma wyjść jakiś zamiennik na jego miejsce kilkukrotnie droższy? Aktualnie krąży tylko ovigil , u was te same wieści rozumiem ? Chyba warto bić ten ovigil zwłaszcza, że max temp. przechowywania to max 20 stopni, także bezpieczniej dostać działający pakiet niż pregnyl, który krąży z rąk do rąk chowany po kieszeni.


Zmieniony przez - Vense w dniu 2018-02-28 13:48:56

Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Podpisuje sie pod trenem A z Bioniche

Vense
siema, siema, też was doszły słuchy, że pregnyl 5000 ma wyjść z obrotu, a raczej już wyszedł od ok. listopada zeszłego roku, gdy to z apteki wziąłem ostatnią paczkę? obdzwoniłem apteki w polsce i nigdzie nie ma hcg. podobno ma wyjść jakiś zamiennik na jego miejsce kilkukrotnie droższy? Aktualnie krąży tylko ovigil , u was te same wieści rozumiem ? Chyba warto bić ten ovigil zwłaszcza, że max temp. przechowywania to max 20 stopni, także bezpieczniej dostać działający pakiet niż pregnyl, który krąży z rąk do rąk chowany po kieszeni.



Zmieniony przez - Vense w dniu 2018-02-28 13:48:56


Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Ovi dziala dobrze jest jeszcze kopia grecka ktora dziala tez dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7273
o tej kopii nie słyszałem, jakies info ? szczegóły? Jak te cudo wygląda i w jakich dawkach mozna dostać, standard 5000tys jednostek?

Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 1456 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113538
Wygląd jak nasz polski pregnyl i tak 5000.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Vense
siema, siema, też was doszły słuchy, że pregnyl 5000 ma wyjść z obrotu, a raczej już wyszedł od ok. listopada zeszłego roku, gdy to z apteki wziąłem ostatnią paczkę? obdzwoniłem apteki w polsce i nigdzie nie ma hcg. podobno ma wyjść jakiś zamiennik na jego miejsce kilkukrotnie droższy? Aktualnie krąży tylko ovigil , u was te same wieści rozumiem ? Chyba warto bić ten ovigil zwłaszcza, że max temp. przechowywania to max 20 stopni, także bezpieczniej dostać działający pakiet niż pregnyl, który krąży z rąk do rąk chowany po kieszeni.



Zmieniony przez - Vense w dniu 2018-02-28 13:48:56
jesli sam nie wyjmiesz z apteki to i tak bys nie wiedzial w jakich warunkach byl przechowywany ten pregnyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamilplnk
Vense
siema, siema, też was doszły słuchy, że pregnyl 5000 ma wyjść z obrotu, a raczej już wyszedł od ok. listopada zeszłego roku, gdy to z apteki wziąłem ostatnią paczkę? obdzwoniłem apteki w polsce i nigdzie nie ma hcg. podobno ma wyjść jakiś zamiennik na jego miejsce kilkukrotnie droższy? Aktualnie krąży tylko ovigil , u was te same wieści rozumiem ? Chyba warto bić ten ovigil zwłaszcza, że max temp. przechowywania to max 20 stopni, także bezpieczniej dostać działający pakiet niż pregnyl, który krąży z rąk do rąk chowany po kieszeni.




Zmieniony przez - Vense w dniu 2018-02-28 13:48:56
jesli sam nie wyjmiesz z apteki to i tak bys nie wiedzial w jakich warunkach byl przechowywany ten pregnyl


o ile sie nie myle a moge sie mylic to proch nie musi byc przechowywany w lodowce byle nie byl niewiadomo jak podgrzewany temp pokojowa lub cieplejsza raczej mu nie grozi niema co panikowac chyba ze bedziesz go trzymal na piecu gdzie bedzie mial 40+ albo na pelnym sloncu to moze proch stracic na wartosci ale tak to raczej nie bo w aptece tego w lodowce nie trzymaja a i transport tez nie jest w chlodniach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej