SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
Karol DBC a widziales kiedys dila ktory by NIE polecal swojego towaru ?? jak swieza firma i wypust to pewnie bedzie czesalo.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
celuj w pewniejsze laby przeciez jest tego sporo

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Karol DBC
krzykacz
Nie, a co to nowy lab w pl czy eu?


Właśnie pierwsze słyszę o tym labie , a jeden z dillów mówi , że ma jakiegoś testera swojego i poleca ten towar więc pytam tutaj czy ktoś słyszał.

Może , ktoś się znajdzie co miał styczność z tym towarem.



Zmieniony przez - Karol DBC w dniu 2018-02-27 21:54:55



Jak znasz typa i mu ufasz to słuchaj co gada i bierz to co poleca

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
lordknaga
Karol DBC a widziales kiedys dila ktory by NIE polecal swojego towaru ?? jak swieza firma i wypust to pewnie bedzie czesalo.


Wiem o co chodzi Dlatego pytam tutaj czy może , ktoś stosował. Wygląda na to , że coś nowego na rynku i pierwsze co pomyślałem , że może ze mnie chcą zrobić królika doświadczalnego więc chyba podziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Masz tyle pewnych labów wiec lepiej daruj sobie wynalazki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 609
iHawran
cześć,
Jak na dzien dzisiejszy wyglada sprawa z OXĄ? ktora na tę chwilę jest warta uwagi? czy wszystkie to wyj...ka?

Medical Pharma 60mg ed brałem kosa!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19819
kamilplnk
rush33
wouk
Witam czy stosowal juz ktos nowe PMP w 1ml amp . Ladnie wykonane ale nie o wyglad przecierz nam chodzi . Moze ktos podzieli sie opinia .

Ja lece enana od 3 tyg i jest to co ma być, myślę że reszta środków jest ok
yroche slaba opinia,po czym wnosisz ze reszta srodkow ok?po tym ze masz dobrego testa ktory jest tanim surowcem?

Po tym że na logike jeżeli firma x puszcza nową "wersję" danego lub już istnijącego labu i wypuszcza trefny towar to tym samym strzela sobie w kolano,ale to tylko moja poinia pozdrawiam
ż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 125 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14051
Prop od shree testowal ktos ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
daniel2237
Prop od shree testowal ktos ostatnio



TP jakie ostatnio u mnie szły to - Hubei, Primus, Platinium teraz. Shree jak leciałem to też nie narzekałem dobrze się spisywał.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22482
marianzulek
Marek2006
Panowie miał ktoś z was może styczność z malaya Tigerem krótki tren 150mg/1ml??? Jakieś opinie?


Flooky bije tego trena o ile mnie pamiec nie myli i chwali sobie.



Kolega bil z poltorej roku temu i chwalil sb razem z masterem,forme zycia,ale znalezlo sie tez tacy co narzekali
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej