SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133340

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
achill
Ions, vertex, B.M. pharmaceuticals, malay, bioniche. Potrzebuje aktualnych opini, mam na dzien dzisiejszy dostep tylko do tego.
Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.
firmy chwalone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
achill
Ions, vertex, B.M. pharmaceuticals, malay, bioniche. Potrzebuje aktualnych opini, mam na dzien dzisiejszy dostep tylko do tego.
Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.



BM - niedawno leciałem trena hexe - luxus.
Bioniche - niedawno leciałem trena aceta j/w. Teraz leci npp + master p.
Malay - lece teraz meth inj.


3 pewne laby, z tych wybieraj towar pod cykl.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Co z tą alpha i Platinum? Miałem ciągle BM Pharme i było ok ale niestety narazie niema. Jeszcze jest Bioniche ale wolę ampułki.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Tomek Wexford
No coz mam juz dwie paczki to musze przybic. Dobrze ze zapytalem bo zyl bym ze swiadomoscia ze to calkiem niezly lab. Nastepnym razem wezme jednak cos innego


Mogles nie pytac to psychicznie bys czul sie lepiej. Zrob badania prl, e2, przd cyklem i po 4-6tyg tst, e2, prl i bedziesz mial pewnosc.

Lukas7272
Panowie firma Platinum labs pewna? Chodzi o enantan. Czy lepiej Alpha albo DB ?


Firmy maja dobre opinie w moich kregach.

achill
Ions, vertex, B.M. pharmaceuticals, malay, bioniche. Potrzebuje aktualnych opini, mam na dzien dzisiejszy dostep tylko do tego.
Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.


Malay i Bioniche bilem z pozytywnym efektem, B.M kilka osob mi chwalilo. Z dwoma pierwszymi brandami nie mialem stycznosci.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
A co byś wybrał dla siebie? :) Ten Platinum mi chodzi po głowie bo Alphe też już często walowali i sam niewiem co wybrać. Bioniche, alphe , malaya czy Platinum?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Lukas7272
A co byś wybrał dla siebie? :) Ten Platinum mi chodzi po głowie bo Alphe też już często walowali i sam niewiem co wybrać. Bioniche, alphe , malaya czy Platinum?



Taki cykl aktualnie lece:

krzykacz
Platinium prop 2ml/250mg [od master/npp 200mg/inj prop 300mg/inj]
NPP Bioniche 1ml/150mg ~8-10tyg, dalej 200mg do oporu
Master P Bioniche 1ml/150mg ~8-10tyg, dalej 200mg do oporu
Malay meth inj 1ml/50mg - 3tyg // Biosira meth inj 1,5ml/75mg 5tyg, dalej 2ml/100mg do oporu




Trzymam się sprawdzonych labów co brałem i zawsze się sprawdzały. Wg mnie bez różnicy co zgarniesz wszystko klepnie.

A Trena-Med A Bioniche co pisałem to brałem właśnie w vialach 1ml działał tak samo jak ten co brałem w 10ml:


https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842-s2.html
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Nie wiem co bym wybral bo mam ten wybor juz za soba i dopiero przede mna. Aktualnie nie leci zadna z tych firm. Ostatnio co wybralem to bylo bioniche i malay.
Ostatnio co bralem to: Malya TestoMix1 i Bioniche: prop, enan, cyp, sus, t400, deca, tren a, tren e, proviron.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Ok sprawdzę ten Platinum bo ma 300mg na ml przynajmniej na opakowaniu i jest pakowany po 5 amp. Jak dobry teść to mam zawsze super libido więc na dniach będę pewnie wiedział czy jest ok. Dzięki za pomoc

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Lukas7272
A co byś wybrał dla siebie? :) Ten Platinum mi chodzi po głowie bo Alphe też już często walowali i sam niewiem co wybrać. Bioniche, alphe , malaya czy Platinum?


Masz dobry wybor, a jesli chodzi o testy to tym bardziej nie masz sie tutaj czego obawiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
achill
Ions, vertex, B.M. pharmaceuticals, malay, bioniche. Potrzebuje aktualnych opini, mam na dzien dzisiejszy dostep tylko do tego.
Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.


Tez masz dobry wybor, bez wiekszej roznicy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej