SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133703

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
czellista
krzykacz
BM bezkonkurencyjny aktualnie w EU i nie tylko a już niedługo zaskoczy nas czymś jeszcze także warto trzymać się tego laba ...Primus Ray też dobry lab, propek wchodził jak złoto a clen inj grzał ostro mimo, że tylko 1ml ed z rana szedł


po czym wnosisz ze bm najlepszy?



Takie są fakty, opinie użytkowników i to od lat, moja również. Myślałem, że hexa Bałkana to luxus i nie da się tego powtórzyć, a jednak dało się to nawet przebić hexa BM i to przez ~rok taka powtarzalność w jakości.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
krzykacz
czellista
krzykacz
BM bezkonkurencyjny aktualnie w EU i nie tylko a już niedługo zaskoczy nas czymś jeszcze także warto trzymać się tego laba ...Primus Ray też dobry lab, propek wchodził jak złoto a clen inj grzał ostro mimo, że tylko 1ml ed z rana szedł


po czym wnosisz ze bm najlepszy?



Takie są fakty, opinie użytkowników i to od lat, moja również. Myślałem, że hexa Bałkana to luxus i nie da się tego powtórzyć, a jednak dało się to nawet przebić hexa BM i to przez ~rok taka powtarzalność w jakości.


dzieki za fajna odp

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
Plecakofil
Jankoo20
Plecakofil
Dziś zamówiłem od Genameda NPP oraz Cypio. Ktoś brał - dobrze kręcą te dwa środki z Gena.


Cypio/Enan działa bardzo dobrze
NPP tez działa jak należy, ale stwierdzam że żeby go dobrze poczuć to trzeba lecieć 100mg ED a nie co dwa dni jak większość, No i 3 butle minimum


Zmieniony przez - Jankoo20 w dniu 2018-02-13 11:23:32


Super. Myślałem nad dawkowaniem 150mg e3d, żeby bić w jednym shocie cypio i npp, ale jeśli okaże się, że to mała dawka to będę myśleć nad zwiększeniem. Póki co zamówiłem tylko 2 buteleczki, żeby w razie czego móc się przesiąść na inny lab. Jak się okaże, że dobrze kręci to domówię 2 kolejne, planuję lecieć tak z 12 tyg minimum, ale wiadomo jak to jest - wyjdzie w praniu.


Ja lecialem npp gena 100 e2d i dzialalo bardzo dobrze. Lepiej niz sie spodziewalem :). Mysle ze 100 ed to juz gruba dawka. Natomiast tescie przy dawce 500 tydzien gorzej krecily jak takie same dawki nexiuma
2

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170443
Po czym stwierdziłes że test słabszy?

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
Bilem na zniane nexa i gena polaczenie test npp i zawsze na przejsciu na cypio gena libido gorsze i mniej energii przy takim samym poziomie prolaktyny. Na gena tez spadalo mi estro. Jak dobijalem propa 200 tez gena to libido szlo w gore. Tak zauwazylem w przeciagu 5 moechow bicia takiej kombinacji. Natomiast jak to z tym wszystkim bywa, nie musi to miec potwierdzenia co siedzi w butli :)

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8274
Witam. Panowie pytanko takie, badal ktos test cypio z vermodje, biale kartony?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
Witam! Mieliscie styczność z Winstrolem z MEDINA PHARMA LABS? Chodzi mi o tabl. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ivon86
Witam! Mieliscie styczność z Winstrolem z MEDINA PHARMA LABS? Chodzi mi o tabl. Pozdrawiam


dobre wino ziomek z silki podjadal i mowi ze ok. jest w caps nie w tabl. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6544
test E i tren A od Alphagen jak najbardziej ok w środku jest to co powinno być :) Będę testował ze znajomymi inne zabawki z labu będę dawał znać...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 810
polak166rog
Witam. Panowie pytanko takie, badal ktos test cypio z vermodje, biale kartony?


Brat badał i na wyniku test ani drgnął, ale towar był zamówiony z internetu, może temu lipa, jednak na chwile obecna są pewniejsze laby niż vermo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium