SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133768

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Tre e dla mnie nihuhu 2x podchodziłem 2x odstawiłem, senny jak rybka po tym jestem, efa niewiele pomagała. Za to ace/hexa malina made in robocop
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
sHarkYy
Npp IONS czy Bioniche?


Ions

TechnikZyw
A jakiego trena e polecacie? aktualnie lecę na British dragon 250mg na 1ml,ale już ciężko będzie załatwić a dostępny mam z nexium ale stężenie 150mg na 1ml, jakie firmy z trenem e są teraz pewne i dobre? Czy poszukać tego British dragon? Różnica w cenie 50zl ale 100mg większe stężenie.


Z tym ze wez pod uwage ze tren e Nexiuma jest naprawde dobry i byc moze nie bedziesz musial go bic tyle mg co innego trenu. Przekalulowac sobie musisz i sprawdzic najlepiej na wlasnej dupie.

17kamil175
faxe
Suste, aktualnie idzie z nexium i niewiem czy nie zamienić bo o tym labie jeszcze nie słyszałem z Tad pytanie. Próbowałeś może bolda, npp lub enana z tego?

Po co zmieniać coś co jest dobre, ja na nexium nie mogę narzekać jedynie środki trochę bolące ale to już też kwestia indywidualna.


Dokladnie, u mnie rowniez leci glownie towar Nexiuma, z tym ze bez zadnych dyskomfortow po inj etc. Dzialanie bardzo dobre.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
sHarkYy
Npp IONS czy Bioniche?


Bilem niedawno bioniche 1ml a nastepnie przeskoczylem na PRL 3ml naboje. Oba bardzo dobre. Tak ze wybor prosty

Znajomy jeszcze niedawno zaczal Medine przeskoczyl na bioniche z tym ze 10ml. Pozytywnie zaskoczony zmiana. Na pierwszym prolaktyna bez zmian a na bioniche po kilku strzalach urosla ponad norme.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2605
Aras84
sHarkYy
Npp IONS czy Bioniche?


Ions

TechnikZyw
A jakiego trena e polecacie? aktualnie lecę na British dragon 250mg na 1ml,ale już ciężko będzie załatwić a dostępny mam z nexium ale stężenie 150mg na 1ml, jakie firmy z trenem e są teraz pewne i dobre? Czy poszukać tego British dragon? Różnica w cenie 50zl ale 100mg większe stężenie.


Z tym ze wez pod uwage ze tren e Nexiuma jest naprawde dobry i byc moze nie bedziesz musial go bic tyle mg co innego trenu. Przekalulowac sobie musisz i sprawdzic najlepiej na wlasnej dupie.

17kamil175
faxe
Suste, aktualnie idzie z nexium i niewiem czy nie zamienić bo o tym labie jeszcze nie słyszałem z Tad pytanie. Próbowałeś może bolda, npp lub enana z tego?

Po co zmieniać coś co jest dobre, ja na nexium nie mogę narzekać jedynie środki trochę bolące ale to już też kwestia indywidualna.


Dokladnie, u mnie rowniez leci glownie towar Nexiuma, z tym ze bez zadnych dyskomfortow po inj etc. Dzialanie bardzo dobre.



Taka tendencja handlarzyn, zbieranie postow z calego dnia i oferowanie swoich produktow.
Nexium i IONS jeden kran.


Zmieniony przez - ZlotyGral w dniu 2/2/2018 11:02:30 PM
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
TechnikZyw
A jakiego trena e polecacie? aktualnie lecę na British dragon 250mg na 1ml,ale już ciężko będzie załatwić a dostępny mam z nexium ale stężenie 150mg na 1ml, jakie firmy z trenem e są teraz pewne i dobre? Czy poszukać tego British dragon? Różnica w cenie 50zl ale 100mg większe stężenie.


Bioniche bralem i kosil az mi bebechy wykosil
Wczesniej lecial acet i rownierz kosil ale bebechow nie ruszal.

sHarkYy
Npp IONS czy Bioniche?


Bioniche npp petarda.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
sHarkYy
Npp IONS czy Bioniche?


na zagranicznych forach bioniche uchodzi za slaby i niszowy lab w niektorych srodkach nie ma nawet substancji ktora byc powinna poszperaj u zrodel nieprzesiaknietych tak pimpem jak tutaj przez panow wyzej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
TechnikZyw
A jakiego trena e polecacie? aktualnie lecę na British dragon 250mg na 1ml,ale już ciężko będzie załatwić a dostępny mam z nexium ale stężenie 150mg na 1ml, jakie firmy z trenem e są teraz pewne i dobre? Czy poszukać tego British dragon? Różnica w cenie 50zl ale 100mg większe stężenie.

Ja chwalę sobie Malay cyber mnie zawiódł pod względem enana trenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
sHarkYy
Npp IONS czy Bioniche?


Ions Pharmacy, może dlatego że wyrosłem z kinder niespodzianek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
TechnikZyw
A jakiego trena e polecacie? aktualnie lecę na British dragon 250mg na 1ml,ale już ciężko będzie załatwić a dostępny mam z nexium ale stężenie 150mg na 1ml, jakie firmy z trenem e są teraz pewne i dobre? Czy poszukać tego British dragon? Różnica w cenie 50zl ale 100mg większe stężenie.


Vertexa bym Ci polecil bo znajomy wlasnie kotluje go ale on tez ma 100mg/ml w ampie wiec Ci nie podpasuje bo drogi sprzet, jednak towar bardzo dobry. Nexium tez ma dobrego trena e i warto doplacic pare zlociszy.


szczepanNR
Prima tabsy coś wartego uwagi?


Powaznie potrzebne takie wynalazki? znajac realia to zjesz cos co nie jest prima i bedziesz zyl w przekonaniu ze jadles prime a tak powaznie jesli juz noz na gardle i jakiejkolwiek primy tab mialbym szukac z firm w miare latwo dostepnych w PL to Swiss Remedies przynajmniej cena sugeruje ze byc moze w srodku bedzie real prima. W innych firmach krazacych po kraju nie spodziewalbym sie real zawartosci, o czym swiadczyc moze ich cena.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 94 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15516
lodzianin1
We wtorek ide na badania
PB lab ma podstawy w ofercie kolezka leci juz jakis czas i jest zadowolony
Ja jestem po kilku inj, bezbolesne i czuje ze dziala

Łodzianin daj znać jak wyniki wyszły, czy wart uwagi wogole.

Pany nie zamierzam nic zmieniać pytanie było z czystej ciekawości o ten PbLab, pozdr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej