SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133933

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
W tym samym czasie co ja brałem halo Biosira kolega leciał tren acet tabs i primo chyba też jak pamiętam. Żadnej z nas nie narzekał na jakość towaru. Tak więc jeśli wtedy był to real a lab dalej na topie to dlaczego by teraz nie miałoby być real. Także to raczej nie kwestia wiary https://www.sfd.pl/Biosira_Ltd_Indie_tbl_&_inj__opinie_temat_zbiorczy_-t908549-s132.html 
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
e-lite
17kamil175
faxe
Suste, aktualnie idzie z nexium i niewiem czy nie zamienić bo o tym labie jeszcze nie słyszałem z Tad pytanie. Próbowałeś może bolda, npp lub enana z tego?

Po co zmieniać coś co jest dobre, ja na nexium nie mogę narzekać jedynie środki trochę bolące ale to już też kwestia indywidualna.


Nie odczułem żadnego dyskomfortu .


też nic nigdy mnie nie bolalo z nexa, kwestia osobnika może. Zdanie w sumie mam podobne do 17kamil175 jak lecisz na czymś co jest pewne to bym nie zmienial tylko się tego trzymał, tymbardziej ze nexium trzyma stężenia i wyrobił sobie dobra marke

jordanxxx90
Witam Panowie,
wino - Malay, alpha zeneca/central
prop/enan - Malay, alpha zeneca/central, swiss remedies
tura - Malay, alpha zeneca/central

jakie opinie o Medical Pharma?? testy



Zmieniony przez - jordanxxx90 w dniu 2018-02-02 13:23:46


wszystko bym bral z swiss remedies najlepszy wybor z tego co wymieniles


pawel515
jak tura z androchemu? czy szukac czegos innego, a zalezy mi na topowej lidze;)


nexiuma turka, wrzucane były gdzieś na forum badnia z stężeniem i wypadło zaj**iście
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
BanksPG
Ja szczerze powiedziawszy bardzo wątpię ze któryś ug na PL rynku ma 100% primke :(


maja dobrą primkę bez problemów tylko po raz setny wpisze to jest środek dla kobiet :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
Co do TURY - Malay i Andro sprawdzone i działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkus P
Surowiec na dece jest tani, na prime już nie taki tani,

ja bym brał Alphe


skad wiesz ze jest tani (surowiec na deke)? kazdy pisze ze oxa,prima kosmicznie drogi surowiec bo w aptece drogo wychodzi, deka tez drogo wychodzi bo 1 do 1 na ml.(wiec sam sobie przelicz ile wychodzi za sloiczek/paczke 10ml/amp.. wiec cena apteczna oxy nie wydaje sie juz taka spora)
1-Methyl-δ1-4,5α-dihydrotestosterone 17β-acetate, mi sie wydaje ze metylowany dihidrotestostereon( uproscilem bo wiadomo sa to wiazania na lancuszku etc.) nie jests substancja droga biorac pod uwage inne srodki farmakologincze mniej lub bardziej dla uzytku ludzkiego.Chyba ze się myle i cos przeoczylem.
Jesli tak to proszę wytlumacz mi dlaczego jest taki drogi( Nie obraz sie bo to w zaden sposob atak na Twoja osobe szanuje Ciebie i Twoje zdanie prosze tylko zebys mi to wytlumaczyl i wyprowadzil z bledu)





TO NIE JEST ZADEN PIMP ANI ANTYPIMP !!!!
Bylo poruszane na forum nie raz wydaje mi sie ze jak lab jest x lat na rynku to go zobowiazuje,tymbardziej ze wypuszczaja kolejna partie(gdzies to sie musi sprzedawac czyli jednak cos tam siedzi). Albo i nie i wkolko kupuja to tylko naiwniacy i biznes sie kreci. Dlaczego malo labow ma ten srodek ? bo wszystko to sa sezonowe laby, rok max 2 na rynku i out, albo nie biora substancji ktore nie schodza tak dobrze jak meta,tesc,deka,tren bo poco mrozic kase w srodki ktore sie nie srzedaja bo sa owiane jakimis "mitami". Wydaje mi sie pdkreslam slowo wydaje ze w 21 wieku dobie internetu i ogolnego dostepu do informacji puszczenie subs. ktora nie jest tym co na etykiecie to strzal w kolano dla labu. A anty reklame wiadomo kto robi ktos kto albo nie ma w ofercie srodka i za wszelka cene chce udowodnic ze to syf bo jego lepsze, albo ktos kto oczekuje cudow nie jedzac nie cwiczac etc.

Sorry za offtopic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170444
Ja ci tu nie mam zbytnio co tłumaczyć, po prostu widziałem kilka razy ceny hurtowe z chin no i czytałem o prime oral na usa forum, dokładnie ci nie powiem o co chodzi bo nie pamiętam, musiał bym to znaleźć, w każdym razie z prochem na prime nie jest tak łatwo jak np metka wino itp,
proces produkcyjny nie jest mi zbytnio znany a wiem że tu jest klucz,

a kolejna sprawa to czy warto w ogóle sobie dupe zawracać tym środkiem to ciężko powiedzieć, niby jest tak jak Lodziak pisze ale z drugiej strony nikt konkretnej dawki primy nie bił żeby to tak na 100% stwierdzić, Arni był zadowolony z tego środka, tylko właśnie dawki, które przez cenę tego i ogólną opinię raczej mało kto chce się porwać na test,

ja jadłem 150mg dzienne biosire z samym testem bo miał to być taki wakacyjny "most" i nie jestem zadowolony ze względu na podbicia prolaktyny i progesteronu ktore spyerdolily mi samopoczucie
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
szczepanNR
Prima tabsy coś wartego uwagi?


Biosire jadlem kilka razy i zawsze dzialala elegancko.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
Ja primę biosiry sobie chwalę. Po ostatniej przygodzie prl i prog nie naruszone, ale o tym już gadaliśmy. Teraz lecę znowu z samym testem i zobaczymy, jak tym razem wyjdzie. Badania 12 lutego, więc dam znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
A jakiego trena e polecacie? aktualnie lecę na British dragon 250mg na 1ml,ale już ciężko będzie załatwić a dostępny mam z nexium ale stężenie 150mg na 1ml, jakie firmy z trenem e są teraz pewne i dobre? Czy poszukać tego British dragon? Różnica w cenie 50zl ale 100mg większe stężenie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej