SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133334

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
W takiej kolejności jak wymieniłeś może byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
jano81
witam. susta i bold z bionische, biosira czy genesis?



Bioniche i Biosira brałem trochę soków i orali - ostatni towar leciał z Bioniche Trena-Med A, zawsze te laby działały dobrze. Dlatego z tych bym wybierał
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
jano81
witam. susta i bold z bionische, biosira czy genesis?


bioniche i biosira to dobre laby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta metka z Alphy Pharmy dalej trzyma poziom? bo coś wyglądem zniechęca szczególnie te blistry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
Co sądzicie o OXANDROLON firmy Bayer ? Z gory dzieki za odp. pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Ajutooo
Co sądzicie o OXANDROLON firmy Bayer ? Z gory dzieki za odp. pozdrawiam !


no nikt u mnie nie brał tej oxy ale osobiście bym w to nie wszedł , pamiętam jak było z ich metka jedna kosa jedna gips
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7587
Zbliża się czas cyklu na test enan. Wszystko mam już ogarnięte. Tylko dalej nie mogę się zdecydować na lab. Przeszukałem forum, na temat działania jest dużo opinii o różnych labach lecz mnie interesuje też funkcjonowanie po iniekcji, chodzi o to który lab jest najmniej bolesny, (o to żeby nie było opuchlizny i bólu mięśnia przez następne kilka dni) ponieważ muszę normalnie funkcjonować.
Bardzo proszę o podanie sprawdzonych labów które osobiście testowaliście. Test enan.

Maxim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
wiaku1
Zbliża się czas cyklu na test enan. Wszystko mam już ogarnięte. Tylko dalej nie mogę się zdecydować na lab. Przeszukałem forum, na temat działania jest dużo opinii o różnych labach lecz mnie interesuje też funkcjonowanie po iniekcji, chodzi o to który lab jest najmniej bolesny, (o to żeby nie było opuchlizny i bólu mięśnia przez następne kilka dni) ponieważ muszę normalnie funkcjonować.
Bardzo proszę o podanie sprawdzonych labów które osobiście testowaliście. Test enan.


napisz do czego masz dojście , jest masa enanów na rynku i większość trzyma fason
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
wiaku1
Zbliża się czas cyklu na test enan. Wszystko mam już ogarnięte. Tylko dalej nie mogę się zdecydować na lab. Przeszukałem forum, na temat działania jest dużo opinii o różnych labach lecz mnie interesuje też funkcjonowanie po iniekcji, chodzi o to który lab jest najmniej bolesny, (o to żeby nie było opuchlizny i bólu mięśnia przez następne kilka dni) ponieważ muszę normalnie funkcjonować.
Bardzo proszę o podanie sprawdzonych labów które osobiście testowaliście. Test enan.

Co do bolu i opuchlizny wszystko wiekszosc za lerzy od intekcji i od ciała człowieka każdy inaczej reaguje na sterydy np jednego NEXIUM jest bolesny dla kolejnego wszystko gładko wchodzi
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
a co sadzicie na temat firmy PBlab ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej