SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133611

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 315
posiadam dobry dostęp do tego labu w ciekawych cenach i się zastanawiam czy brać, bo nigdy o tym nie słyszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
rkarpinski
Verrum
Jeszcze raz potrzebuje 100% pewnego propa, bo mi sie konczy w jaka firme celowac?


Ostatnio ładowałem Titana. Polecam.


a shree jest dobry ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
Kaliszewski
jak tritest400 z androchemu ? warto inwestować czy lepiej wziąśc enana troche nie wieże w takie steżenia w 1 ml


zdziwisz sie kolego ! retencja maxymalna

u mnie na wiosce to flagowy srodek - chlopaki z bramek laduja tylko to i bardzo sobie chwala
mam porównanie do np. mix-medu z bioniche - roznica spora ...

w ogóle to na tym forum androchem jest malo popularny - ale lab jest solidny

obecnie bije propa z titana - barki sobie odpuscilem bo na drugi dzien lekki obrzek i goraczka (7 inj - po kazdej to samo)
daje teraz w dupala i jest ok !
sok działa napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
J/w tritest bdb srodek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
rkarpinski
Verrum
Jeszcze raz potrzebuje 100% pewnego propa, bo mi sie konczy w jaka firme celowac?


Ostatnio ładowałem Titana. Polecam.


J/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
bijcie bijcie panowie TItana bo niedlugo juz nie bedzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
bastekkk
bijcie bijcie panowie TItana bo niedlugo juz nie bedzie;)


rozwin swoją wypowiedz , bardzo proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
przestał mieszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85331
bastekkk
bijcie bijcie panowie TItana bo niedlugo juz nie bedzie;)


To sie bedzie bilo co innego przeciez. Co chwile jakis lab nowy powstaje pod inna nazwa :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej