SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5138
Ronter91
Panowie,
towar skąd najlepiej? Malay, Balkan, Alchemia Pro czy Alchemia Pharma

Dzięki z góry za odpowiedź



Zmieniony przez - Ronter91 w dniu 2018-01-05 11:26:47
z alchemii pro przerobilem duzo prop,bold,cypio, teraz lece na masteronie krotkim i winie inj i naprawde robi robote, z malaya bilem winko tez fajnie szlo, z balkana mialem przyjemność tylko metke i clena, metka wieki temu ale byla to najlepsza meta jaka jadlem, a clen teraz leci i fajnie dziala. Takze firmy masz dobre do wyboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1333
Ponawiam pytanie czy ktoś miał styczność z labem ALPHAGEN? Chodzi o propa, ale każda opinia mile widziana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
labu nie znam ale prop to najtańszy środek inj i trafić kiepskiego to raczej nie możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
labu nie znam ale prop to najtańszy środek inj i trafić kiepskiego to raczej nie możliwe


podobno nie ma rzeczy niemozliwych :) wiec i w tym przypadku mozna trafic dno ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8428
Miał ktoś doczynienia z hcg - Pregnyl z Grecji? Można trafić dobre czy wszystko wyebki?

e LO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ovigil;) ja bije i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1092
Cosa Nostra
Witam panowie mam dostęp do test cypio neogenica 20ml jakieś opinie..?


?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
Blantowiec
Miał ktoś doczynienia z hcg - Pregnyl z Grecji? Można trafić dobre czy wszystko wyebki?

Ok. rok temu miałem i działało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 977 Napisanych postów 11360 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191393
Blantowiec
Miał ktoś domczynienia z hcg - Pregnyl z Grecji? Można trafić dobre czy wszystko wyebki?


To co lata to 99% wałki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Blantowiec
Miał ktoś doczynienia z hcg - Pregnyl z Grecji? Można trafić dobre czy wszystko wyebki?



Biłem jak nie miałem dostępu do shree czy preg pl czy innego z eu. Działał tak samo jak pozostałe.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej