SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133663

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7587
Praktycznie większość dostępnych...

Maxim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Androchem , Alpha Zeneca, Bioniche , Swiss, Shree i duzo innych , mozna by latami wymieniac


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-02 13:18:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39797
BigYorkie1488
e-lite
Glutation ma specyficzny zapach


dokladnie jak rozrabiam to smierdzi ni to zgilym jajem ni to takim pierdem okrotnym :) osobiscie sie nie spotkalem ale ja bije ten z biomedica foscana


z tego co widze sa dwie szaty graficzne opakowan, ktoras bardziej legitna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7587
Amg27
Androchem , Alpha Zeneca, Bioniche , Swiss, Shree i duzo innych , mozna by latami wymieniac



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-02 13:18:33


Myślałem własnie o swiss remeides, więc można śmiało brać i jest w miarę bezbolesny ?

Maxim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
wiaku1
Amg27
Androchem , Alpha Zeneca, Bioniche , Swiss, Shree i duzo innych , mozna by latami wymieniac




Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-02 13:18:33


Myślałem własnie o swiss remeides, więc można śmiało brać i jest w miarę bezbolesny ?


Nie spotkałem sie jeszcze aby ktos narzekal na bolesnosc przy swissie wiec powinno byc ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2569
Witam w nowym roku.
na szybko musze wybrać teścia enana. Do tej pory b.m i swiss i była petarda a teraz do wyboru Shree, alpha i galaxy. Który najpewniejszy? Tak się biło pewniaki a teraz strach coś innego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
noney
BigYorkie1488
e-lite
Glutation ma specyficzny zapach


dokladnie jak rozrabiam to smierdzi ni to zgilym jajem ni to takim pierdem okrotnym :) osobiscie sie nie spotkalem ale ja bije ten z biomedica foscana


z tego co widze sa dwie szaty graficzne opakowan, ktoras bardziej legitna ?




Obie tak samo z tym ze jedna jest stara wersja i juz chyba nie dostepna.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Flamehazze
Witam w nowym roku.
na szybko musze wybrać teścia enana. Do tej pory b.m i swiss i była petarda a teraz do wyboru Shree, alpha i galaxy. Który najpewniejszy? Tak się biło pewniaki a teraz strach coś innego :)


Shree i alpha jak ori ale wez shree , bedziesz happy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Flamehazze
Witam w nowym roku.
na szybko musze wybrać teścia enana. Do tej pory b.m i swiss i była petarda a teraz do wyboru Shree, alpha i galaxy. Który najpewniejszy? Tak się biło pewniaki a teraz strach coś innego :)


wez ktory tanszy :) poziom pewnie ten sam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7587
Witam.

Ogólnie rzecz biorąc czy pierwszy cykl na test enan jest dobry?

Pozdrawiam
1

Maxim

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium