SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133819

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Vertex tez jest Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Pomperiusz
chlopaki cypio i bold androchem rozumiem ze wart uwagi i nawet nie ma co sie pytac tylko brac i wbijac ?


Smialo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7551
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
tombax
Androchem/Vertex ktoś coś, jakieś opinie, co wybrać?


Oba laby pewne. Z Vertexa próbowałem tylko tren e (100 mg/ml) i pomimo niewielkiej dawki - 200 mg ew - działał bdb. Ładne wykonanie też na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7551
Witam Panowie czy któryś z was stosował długiego teścia z firmy calvin scott? Jakieś porównanie do swissa lub do shre bo do tej pory na tym bazowałem a chwilowo nie ma dostępu a polecono mi tego Calvina ale tak zbytnio nie słyszałem żeby ktoś stosował może ktoś tutaj się wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1043 Napisanych postów 11397 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 137937
pavlog89
Winko w strzałach nexium jakie opinie ?
bdb
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niepokorny
Witam Panowie czy któryś z was stosował długiego teścia z firmy calvin scott? Jakieś porównanie do swissa lub do shre bo do tej pory na tym bazowałem a chwilowo nie ma dostępu a polecono mi tego Calvina ale tak zbytnio nie słyszałem żeby ktoś stosował może ktoś tutaj się wypowie?


nie wiem nic o dzialaniu tego ale sama nazwa do mnie nie przemawia. Jesli polecil Ci ja znajomy ktory bil i wie ze dziala to ok jesli zrobil to dill to juz kwestia tego ze oni wszystko polecaja zebys tylko cos kupil :) ale zawsze mozes zkupic paczke/flaszke i zrobic badania 48h po pierwszej lotce i bedziesz wiedzial czy dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
BigYorkie1488
Niepokorny
Witam Panowie czy któryś z was stosował długiego teścia z firmy calvin scott? Jakieś porównanie do swissa lub do shre bo do tej pory na tym bazowałem a chwilowo nie ma dostępu a polecono mi tego Calvina ale tak zbytnio nie słyszałem żeby ktoś stosował może ktoś tutaj się wypowie?


nie wiem nic o dzialaniu tego ale sama nazwa do mnie nie przemawia. Jesli polecil Ci ja znajomy ktory bil i wie ze dziala to ok jesli zrobil to dill to juz kwestia tego ze oni wszystko polecaja zebys tylko cos kupil :) ale zawsze mozes zkupic paczke/flaszke i zrobic badania 48h po pierwszej lotce i bedziesz wiedzial czy dziala


Ja bym sie w to nie pchał, są lepsze rzeczy i tansze od tego ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Sama nazwa do mnie przemawia ?
To tak na powarznie ;))))

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
pavlog89
BigYorkie1488
Niepokorny
Witam Panowie czy któryś z was stosował długiego teścia z firmy calvin scott? Jakieś porównanie do swissa lub do shre bo do tej pory na tym bazowałem a chwilowo nie ma dostępu a polecono mi tego Calvina ale tak zbytnio nie słyszałem żeby ktoś stosował może ktoś tutaj się wypowie?


nie wiem nic o dzialaniu tego ale sama nazwa do mnie nie przemawia. Jesli polecil Ci ja znajomy ktory bil i wie ze dziala to ok jesli zrobil to dill to juz kwestia tego ze oni wszystko polecaja zebys tylko cos kupil :) ale zawsze mozes zkupic paczke/flaszke i zrobic badania 48h po pierwszej lotce i bedziesz wiedzial czy dziala


Ja bym sie w to nie pchał, są lepsze rzeczy i tansze od tego ..


Może nie lepsze a pewne i tansze bo z calvina nigdy na oczy nie widziałem więc nie oceniam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej