SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133237

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
lodzianin1
Sprawa indywidualna u czesci jakis produkt wchodzi jak woda a kilku bedzie tylek urywalo.


Ogolnie na Andro złego słowa nie powiem bo jest dobre ale akurat susta była masakryczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
BigYorkie1488
Arkus P
Ale palnal tu jeden parę stron wcześniej że nie ma primy w primie Swiss i echo już się niesie, pacjent powyzej pierw napisal że podobno jej tam nie ma, parę postow dalej pisze już z całą pewnosci że jej tam nie ma,
sprawdzisz jakimś pewnym sposobem to będziesz mógł sobie głosi tu i tam,
ja swissa na dniach skończyłem dece i cypio, dla mnie super sok, prima nie mam pojecia, ale nie napiszę że tam jej nie ma tylko dlatego że kto w tym temacie cos podobno wie,
próbował nie będę, choćby z tego powodu o którym pisał Lodziak


Czemu zaraz najezdzasz ? ja napisalem ze nie ma tam primy bo slyszalem ze badali roid testem i wyszledl kibel, to ze lab ma kilka dobrych sokow nie znaczy ze w innych musi byc to samo podstawy dzialaja wszedzie deki,tescie itd a po to jest ten temat zeby sie dzielic informacjami jak ktos chce brac prime obojetnie z jakiego labu to juz lepiej wziac na sprobe 1 paczke/flakon i dac ta 100 za roid test niz zrobic zapas 10 paczek a potem plakac ze syf sie wzielo.

uderz w stol a nozyce sie odezwa ;) zasze znajdzie sie ktos komu bedzie przeszkadzac ze cos piszesz nie tak o danej firmie czy srodku a forum po to chyba jest zeby pisac spostrzezenia opinie wlasne czy znajomych itd a ja powtarzam nie napisalem ze ze nie ma substancji aktywnej w primce ze swissa na 100% bo sprawdzalem tylko ze slyszalem od kilku ludzi i w necie kraza wyniki ze jest tam tesc z krutka deka a wiadomo kazdy moze napisac swoje spostrzezenia opinie.O ile to prawda to mogla pojsc jakas partia taka reszte moze byc ok moze chinczycy sie pomylili z proszakmi moze ktos sfalszowal wynik zeby lab mial zla reputacje mozna gdybac i gdybac tym bardzej ze reszte sokow maja wiec troche mnie dziwi ze ryzykowali by zeby zepsuc sobie opinie ale wiadomo chodzi tez o kase moga w ten sposob duzo zaostrzedzic a jak juz tu pisali primka to kosmetyczny koks malo kto ja wykorzysta jak nalezy a jak tam jest niby tesc i krutka deka npp to klepac cos bedzie i rzezbic wiec niby bedzie ok

dexter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 290
Natural_stronger
Antek w strzałach?? A co do Antka to czy ktoś słyszał o firmie biotech? 50 tab po 50mg



antek biotech działał od 200mg ed . przy 100 nic. 150 coś tam może minimalnie lepsze nabicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22479
kamil89-k2
lodzianin1
Sprawa indywidualna u czesci jakis produkt wchodzi jak woda a kilku bedzie tylek urywalo.


Ogolnie na Andro złego słowa nie powiem bo jest dobre ale akurat susta była masakryczna

Bije Npp i t400 z andro,kolga t400 oraz deke i jest ok ale kiedys jednemu dalem npp strasznie dupa go bolala ze oddal,dalem to inmemu i wchodzilo mu elegancko jak i reszcie wiec to roznie bywa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
Jeżeli robi sie poważny stań zapalny albo wycieka ropa to raczej każdy organizm tak zareaguje ,to nie gul co parę dni i zszedł bo jeden zrobił za szybko zastrzyk np

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
ziki2000
krzykacz
To może już czas zrobić pauze bo mięśnie już nie przyjmują soku


Póki uszami nie wychodzi to jest ok
to przeciez wiadomka xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ziki2000
Jeżeli robi sie poważny stań zapalny albo wycieka ropa to raczej każdy organizm tak zareaguje ,to nie gul co parę dni i zszedł bo jeden zrobił za szybko zastrzyk np


Ja tak mialem kiedys na firmie xxx co strzal to pilka na 2 dni i tylek urywalo. Kolezka bil to samo i gitarka. Dalem pozniej jemu po 5 lotkach reszte flakonu wbil do konca i zero nawet lekkiego bolu po iniekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Szkoda ze nie mam dostepu do Dose bo byl kozak a byl tani. Antek Malaya sztos, polecam. Co prawda nie jadlem innych antkow ale dzialanie wzorowe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 1346 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105512
Część, jak Genesis teraz teść i bold? Słyszał ktoś o firmie nie wiem dokładnie jaka ale march/marcz coś takiego. Jakaś nowość wjechała u mnie i sam dill jeszcze nie wiedział czy dobre... Tak z ciekawości pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
SięNiePoddawaj
Część, jak Genesis teraz teść i bold? Słyszał ktoś o firmie nie wiem dokładnie jaka ale march/marcz coś takiego. Jakaś nowość wjechała u mnie i sam dill jeszcze nie wiedział czy dobre... Tak z ciekawości pytam



March ok, jednak chłopy co lecieli na tym o bolących inj mówili. Ale towar ok.


Genesis ta wersja bardzo git

https://www.sfd.pl/GENESIS_inj_&_tbl_oryginał__temat_zbiorczy_-t1151104.html 

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej