SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163428

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
jest tutaj ktoś taki kto używa nezyru podczas cyklu na teściu i jest zadowolony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
royala wbijałem kiedyś cypio na próbę i działało elegancko
u mnie chłopaki bili testy jedli met/wins i też chwalili
ale ktoś pisał że jakiś wypust był ostatnio lipny

tylko nie wiem jaki wypust był bity ja pisze o testach ze zdrapkami i oralami w blistrach nie saszetkach


ja pisalem :) ten z gumkami jasnymi bo daty produkcji i batch sa te same na wszystkich tez mialem kod i zdrapke wrzucalem tu foto z porownaiem flaszek ze 2 gumki sa inne, i to nie tylko moja opinia o tym tesciu bo rownolegle bil go ze mna moj kumpel to samo zrodlo tylko ze on zaczal bic tego z jasna gumka pozniej bo mial wiecej zapasu i mowi ze to samo tesc nisko estro wysoko a bill 500mg/week przeskoczyl na Cypioline250 z goldline i mowi ze dziala dobrze. Tyle o Cypio z firmy Royal Pharma a wbilem go troche bo na trt lecialem dosc dlugo i kiedy klepal to bylo dobrze wyniki tez tu wrzucalem na forum, wiec jak widac nie tylko mi sie trafil lipny sort.

co do wina w blistrach to robilo dobrze kumpel zjadl 200tabs i kecilo go jak mialo ogolnie jeszcze bral dla kogos 200 i mowili ze dziala
meta w blistrach podobno dziala tylko tyle wiem bo gosciu dla ktorego organizowalem 100 nie skarzyl sie ze nie dziala.

Trenbolon Enanthate podobna sytuacja jak z testosteronem 2 pierwsze flaszki to byl tren widac bylo po kumplu ze go robi no i sajdy mial jak po trenie tak mu sie spodobalo ze domowil 2 flaszki no bo tanio i klepie to kurde rewelka(w porownaiu do innych labow smieszna kasa) i co zonk wbil do konca te 2 flaszki ale mowil ze te 2 co domowil to nie bylo tam trenu a jak byl to w ciul lipa ze stezeniem bo wszystko zeszlo powoli jak balonika napopowanego powietrzem.

Boldenon ciezko powiedziec klepie go ale czy jest tam bold to ciezko powiedziec jesli jest to napewno nie 250 :)

Deka ciezko powiedzniec niby dziala ale gosc nie zglosil sie powiecej moze dlatego ze to stara szkola i wbil tylko 10 testcia 10 wina i 10 deki :) tesc i deka Royala byly

Co do saszetek to meta w saszetkach jakies 1,5 roku temu to gruz bo jadl ja kumpel i nawet 3 kg nie zrobil na niej

To by bylo na tyle od mojej strony o labie Royal Pharma wnioski sa takie jak masz naprawde super tanio to mozesz sobie sprawdzic dany srodek i jak dziala to wziasc wiecej ale musisz sie liczyc z tym ze moze byc tak ze nagle bedzie lipa i moze byc trefna partia, jak cenowo wychodzi podobnie do innych labow na rynku daruj sobie nawet myslenie zeby to wbic i doloz te DRUGIE TYLE i kup cos "pewniejszego". Pamietaj chytry 2 razy traci. 5!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ktos chce zdj badan i tych gumek to chetnie udostepnie raz jeszcze


Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2017-12-22 15:58:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pitbull82
A oxa z Bayernu?


wez z dortmundu :) a tak na serio to tam nie ma oxy :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
nuras
hm z mojego doswiadczenia z ta oxa to tak jak by mikolaj do ciebie na saniach przyjechal


A ja słyszałem ze dobrą oxe to musi anioł ci przynieśc hehe ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 828
Pawel2499
testował ktoś Phenom Pharmacy z nowych pudełkach? w poprzedniej szacie Prop był bardzo dobry, ale innych rzeczy nie sprawdzałem, a od stycznia szukam sprawdzonej deki.


Osobiscie jem ture i jest w ch** na plus, chociaz poprzednio tez byla, prop jak mowisz kozak i moj dil mowi ze wsyzykie produkty trzymaja poziom ze na prawde warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
pitbull82
Czy jest jakaś pewna oxa w tab? Mam dojście do Malay, AP, shree, BD jakiś nowy wypust, podobno balkan jest bdb ale cena szalona.


Jedzone shree, biosira, bioniche, balkan i w sumie roznicy nie widzialem,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Kreaxxx
kamil89-k2
siemka powiedzcie jak u wasy cypio z nexium?? ja przeszedłem z andro i kurcze srednio libido i regenaracja na minus nie wiem czy sie jeszcze rozkreci czy jak chociaz powinno chulać bo juz lece kilka tyg na tesciu..

Jak idzie na czyms dobrze to po co zmieniac?
moim zdaniem Probowac czegos nowego to mozna jak cos jak ktos jest na cyklu bardzo dlugo ale jesli ktos regularnie pilnuje cyklow robi odbloki i wszystko jak nalezy w okreslonym czasie to brz sensu jest "wziac cos na probe" nie chodzi o te drobne za flakonik ale o czas i psucie cyklu,dlatego lepiej pilnowac tego co klepie jesli jest mozliwosc rzecz jasna
Obecnie T400 i npp z andro ktore polecam

chodzi o to ze nie dopilnowałem i dostałem nexa dziwne jest to ze waga teraz poszła do gory tlko to samopoczucie inne inne regeneracja gorsza zrobiłęm dzis banadnia takze zobaczymy co wyjdzie w srode



Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-12-21 22:46:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
pawel515
co teraz jest na topie? jak z nexium i bm? chce poleciec cypka z boldem i później dorzucić turę, jakich labow szukac


BM, Bioniche, Biosira, Kenwoo, aloha, shree, balkan.

Złodziej
Panowie co sądzicie o B.M Pharmaceuticals - bolden 250?


Znajomy wlasnie bije bolda z czyms tam i rosnie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Lordwais
pawel515
co teraz jest na topie? jak z nexium i bm? chce poleciec cypka z boldem i później dorzucić turę, jakich labow szukac


BM, Bioniche, Biosira, Kenwoo, aloha, shree, balkan.

Złodziej
Panowie co sądzicie o B.M Pharmaceuticals - bolden 250?


Znajomy wlasnie bije bolda z czyms tam i rosnie.




aloha ????

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium