SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133387

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
arendmazak
Witam. Brał ktoś cloma od Androchemu?


clomid mowil kolega ze dzialajacy i mozna z andro to wziac bo tam nie ma poki co podrob i wszystko dziala jak trza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Clom z andro dziala dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
susta apteka z data 03.17 można dziubnac? Nie zabije? Haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet Cię wzmocni
Normalnie ładuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jest panie kolego;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bicek43
BigYorkie1488
BigYorkie1488
maly999
bicek43
Amg27
bicek43
Sustanon z pblab, czy ktos próbował? jakies opinie?


Smiało mozesz wbijac , lece teraz propa i npp i działa znakomicie . Ziomek leciał suste z deką i rowniez sobie chwalił.


Dzięki za info. u mnie też dwie osoby ładują propka to również zadowolone. Nie wiedziałem jak ta Susta, ale skoro tak pisze to wygląda na to, że ogólnie te ich produkty są ok.

A co do tych niedochodzących paczek to jakas teoria spiskowa...




poszukaj na necie jest archiwum rozmow

jak nie dochodzily paczki brak nr nadania itp

ja bym nie zamowil. robta co chceta
to wasz utopiony hajs



mi to smierdzi pimpem :) nowe osoby chwala lab ktorego nikt nie wbija(tu moge sie mylic osoby ktore wbijaja niech dadza szacun XD) zaraz pojawi sie udo54 lydka45 itd itd, chwalac sie jak to nie spuchli na PBlabie jak to paczki dochodzily w 12godzin od wysylki itp. Nie karmcie troli to temat pblabu ucichnie na zawsze :) warto wbijac czy nie ?? jak ktos ma odwage i lubi kuc dupe ku poglebianiu naszej tajemnej wiedzy co do dzialania labow smialo czekam na relacje :) a tymczasem jak lodzianin napisal TEMAT PBLabu uwazam za zamkniety :)

P.s czwarta lotka mediny jutro i musze powiedziec ze jest co ma byc po trefnym flakonie cypio royala odbilem sie i jestem spowrotem na fali :) nie wiem czy siedzi tam 300 ale dzialac napewno dziala :)



BigYorkie1488 uważam, ze takie forum jak SFD jest dla wszystkich a nie tylko dla użytkowników z wielkim doświadczeniem i zapleczem, które Ty z pewnościa posiadasz, ale i dla nowych . Ja tu nic nie pimpuje i nie wychwalam, tylko sie zapytałem o ten lab. Równoczesnie mogłem zapytać o Nexium czy inny lab który jest juz sprawdzony, ale powiedz mi jaki jest sens w pytaniu o Lab, który jest sprawdzony i działa? Nie wiem też co nie podoba Ci sie w moim loginie?, że sobie z niego ciśniesz? Czasem czytam to formu i szczerze to takie osoby jak Ty tylko odstraszaja takich jak ja od chęci uczestniczenia w dyskusji, w której nawet nie możesz zadac pytania bo zawsze znajdzie się najmądrzejszy, który się przyczepi... Ja tu wszedłem zadałem jedno pytanie a Ty ciśniesz z mojego loginu i nazywasz mnie pimpownikiem. Kim Ty tutaj jesteś?


Weź nie zwracaj na niego uwagi on w dupie był i g**** widział PsiYork
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43393
lodzianin1
matrox1221
Marek2006
Panowie jakie wino iniekcyjne warte uwagi?


Tylko Desma, malay tez nie najgorszy


Desma to jeszcze jest ogolnie?


inj na 100%

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bicek43
BigYorkie1488
BigYorkie1488
maly999
bicek43
Amg27
bicek43
Sustanon z pblab, czy ktos próbował? jakies opinie?


Smiało mozesz wbijac , lece teraz propa i npp i działa znakomicie . Ziomek leciał suste z deką i rowniez sobie chwalił.


Dzięki za info. u mnie też dwie osoby ładują propka to również zadowolone. Nie wiedziałem jak ta Susta, ale skoro tak pisze to wygląda na to, że ogólnie te ich produkty są ok.

A co do tych niedochodzących paczek to jakas teoria spiskowa...




poszukaj na necie jest archiwum rozmow

jak nie dochodzily paczki brak nr nadania itp

ja bym nie zamowil. robta co chceta
to wasz utopiony hajs



mi to smierdzi pimpem :) nowe osoby chwala lab ktorego nikt nie wbija(tu moge sie mylic osoby ktore wbijaja niech dadza szacun XD) zaraz pojawi sie udo54 lydka45 itd itd, chwalac sie jak to nie spuchli na PBlabie jak to paczki dochodzily w 12godzin od wysylki itp. Nie karmcie troli to temat pblabu ucichnie na zawsze :) warto wbijac czy nie ?? jak ktos ma odwage i lubi kuc dupe ku poglebianiu naszej tajemnej wiedzy co do dzialania labow smialo czekam na relacje :) a tymczasem jak lodzianin napisal TEMAT PBLabu uwazam za zamkniety :)

P.s czwarta lotka mediny jutro i musze powiedziec ze jest co ma byc po trefnym flakonie cypio royala odbilem sie i jestem spowrotem na fali :) nie wiem czy siedzi tam 300 ale dzialac napewno dziala :)



BigYorkie1488 uważam, ze takie forum jak SFD jest dla wszystkich a nie tylko dla użytkowników z wielkim doświadczeniem i zapleczem, które Ty z pewnościa posiadasz, ale i dla nowych . Ja tu nic nie pimpuje i nie wychwalam, tylko sie zapytałem o ten lab. Równoczesnie mogłem zapytać o Nexium czy inny lab który jest juz sprawdzony, ale powiedz mi jaki jest sens w pytaniu o Lab, który jest sprawdzony i działa? Nie wiem też co nie podoba Ci sie w moim loginie?, że sobie z niego ciśniesz? Czasem czytam to formu i szczerze to takie osoby jak Ty tylko odstraszaja takich jak ja od chęci uczestniczenia w dyskusji, w której nawet nie możesz zadac pytania bo zawsze znajdzie się najmądrzejszy, który się przyczepi... Ja tu wszedłem zadałem jedno pytanie a Ty ciśniesz z mojego loginu i nazywasz mnie pimpownikiem. Kim Ty tutaj jesteś?


Witaj kolego ja tutaj jestem nikim wiedza moja jest na niskim poziomie ale rozwijam ja caly czas :) nie cisne z Twojego nicka to byla forma takiej przenosni już Ci tlumacze o co mi sie rozchodzilo, temat nazywa się PL Realia - czyli co warto brać vol.11 na Twoje pytanie o lab padla odpowiedz ze nie warto :), nie zniechecam jak najbardziej zapraszam do dyskusji na tematy. Poprostu napisalem jak to wyglada nagle pojawiaja sie 2,3 osoby ktore nagle odkrywaja ze cos co wszyscy omijaja szerokim lukiem dziala i jest super... a przeciez jeszcze 2 tygodnie temu pytali sie o pierwsze cykle na oralach.... a tu siup i 5 cykl leca na pb labie :). Nie wiem czy czytales inne fora ale tam schemat jest ten sam dziwne laby chwala nowi userzy po czym znikaja. Jesli nie jestes takim przypadkiem to super zobaczymy za 2-3 miesiace jak bedzie wygladac Twoja aktywnosc na forum. Czy jest sens sie pytac o sprawdzoe laby?? Pewnie ze tak jak widzisz nawet o sprawdzone warto zapytac a nie w ciemno kupic pb lab albo jakies euro pharmacies :) Pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Dobra Panowie wracamy do tematu przewodniego wątku

chłopak którego prowadze odpala po świętach PB właśnie , 3 tyg i będzie wiadomo co tam siedzi plus minus
jak zawsze nowy lab to i pełno kontrowersji , rynek się rozrasta jak za tym będzie tez szła jakość tylko się cieszyć

a czy lab się utrzyma to szybko zweryfikuje życie i użytkownicy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
prosekto
lodzianin1
matrox1221
Marek2006
Panowie jakie wino iniekcyjne warte uwagi?


Tylko Desma, malay tez nie najgorszy


Desma to jeszcze jest ogolnie?


inj na 100%


pytałem bo daaawnonie widziałem tego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej