SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133414

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Ameryki nie odkryję pewnie że wins z lewej jeden z lepszych zero problemów nawet po zmieszaniu z olejami;) btw jak obecnie z dostępnością orientujecie się?;) tego miałem kilka mcy temu.
Bio natomiast zdecydowałem się zapodać doustnie po kilku iniekcjach







Zmieniony przez - BadMad w dniu 2017-12-14 12:46:08

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
co to za firma bo tylko moje bioniche kochane rozpoznaje po tym zdj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
Primus
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 742
BigYorkie1488
BigYorkie1488
maly999
bicek43
Amg27
bicek43
Sustanon z pblab, czy ktos próbował? jakies opinie?


Smiało mozesz wbijac , lece teraz propa i npp i działa znakomicie . Ziomek leciał suste z deką i rowniez sobie chwalił.


Dzięki za info. u mnie też dwie osoby ładują propka to również zadowolone. Nie wiedziałem jak ta Susta, ale skoro tak pisze to wygląda na to, że ogólnie te ich produkty są ok.

A co do tych niedochodzących paczek to jakas teoria spiskowa...




poszukaj na necie jest archiwum rozmow

jak nie dochodzily paczki brak nr nadania itp

ja bym nie zamowil. robta co chceta
to wasz utopiony hajs



mi to smierdzi pimpem :) nowe osoby chwala lab ktorego nikt nie wbija(tu moge sie mylic osoby ktore wbijaja niech dadza szacun XD) zaraz pojawi sie udo54 lydka45 itd itd, chwalac sie jak to nie spuchli na PBlabie jak to paczki dochodzily w 12godzin od wysylki itp. Nie karmcie troli to temat pblabu ucichnie na zawsze :) warto wbijac czy nie ?? jak ktos ma odwage i lubi kuc dupe ku poglebianiu naszej tajemnej wiedzy co do dzialania labow smialo czekam na relacje :) a tymczasem jak lodzianin napisal TEMAT PBLabu uwazam za zamkniety :)

P.s czwarta lotka mediny jutro i musze powiedziec ze jest co ma byc po trefnym flakonie cypio royala odbilem sie i jestem spowrotem na fali :) nie wiem czy siedzi tam 300 ale dzialac napewno dziala :)



BigYorkie1488 uważam, ze takie forum jak SFD jest dla wszystkich a nie tylko dla użytkowników z wielkim doświadczeniem i zapleczem, które Ty z pewnościa posiadasz, ale i dla nowych . Ja tu nic nie pimpuje i nie wychwalam, tylko sie zapytałem o ten lab. Równoczesnie mogłem zapytać o Nexium czy inny lab który jest juz sprawdzony, ale powiedz mi jaki jest sens w pytaniu o Lab, który jest sprawdzony i działa? Nie wiem też co nie podoba Ci sie w moim loginie?, że sobie z niego ciśniesz? Czasem czytam to formu i szczerze to takie osoby jak Ty tylko odstraszaja takich jak ja od chęci uczestniczenia w dyskusji, w której nawet nie możesz zadac pytania bo zawsze znajdzie się najmądrzejszy, który się przyczepi... Ja tu wszedłem zadałem jedno pytanie a Ty ciśniesz z mojego loginu i nazywasz mnie pimpownikiem. Kim Ty tutaj jesteś?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7725
Witam mam soczki z db pharma ugl. Wiem ze to dobra firma, ale zastanawia mnie czy soki beda kopac, ponieważ data produkcji susty ktora posiadam to 10.2013. Co o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
z taką datą to śmiało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1512 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26497
To elegancko bo już wkręt miałem 200mg 2x w tygodniu wystarczy? Towar ma moc?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7725
lodzianin1
z taką datą to śmiało


czyli powinno działać? cykl zaczalem 30 listopada bije co 4 dni i jak na razie nic nie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
wbij wieczorem lotkę i rano idź zrobić badanie testa w labie i poproś o dokładny wynik ,koszt ok 30 zł i wiesz na czym stoisz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Brał ktoś cloma od Androchemu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej