SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134044

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Rbkpwr
Altualnie boldek i cypio z nexium, swiss czy tiger z kodami?


Dwie pierwsze pozycje na ta chwile gitarka
A ostatnia to potasz o MT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
Euro-pharmacies jakieś opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
Cyp,bold i Deca, Alpha,Medical,biosira,Bioniche czy retro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Olii
Cyp,bold i Deca, Alpha,Medical,biosira,Bioniche czy retro


alpha jak ori (kopie tez działają dobrze)
bioniche i biosira
medicala u mnie nie wbijają
retro nie mam pojęcia co to za lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
Właśnie bo tu mogła pomyłka być,Alpha zeneca konkretnie. Bioniche chyba nie chce bo ostatnio w propku coś plywalo i poleciał do kosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Krzykacz a Ty co sądzisz o tym SQUIBB LAB ? z czego bys jeszcze polecił test suspension?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Aquqbol ze shree ? Testobase z Alpha ? czy Aquatest z Balkana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Rbkpwr
Altualnie boldek i cypio z nexium, swiss czy tiger z kodami?



Malay ...jest tylko z kodami, innego nie ma.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Olii
Właśnie bo tu mogła pomyłka być,Alpha zeneca konkretnie. Bioniche chyba nie chce bo ostatnio w propku coś plywalo i poleciał do kosza


uroki ug na to bym nie zwracał większej uwagi , nie raz miałem pływające kawałki gumek we flakonie
alpha zeneca to co u mnie wbijali działało , jak na razie lab na plus
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
mm1986
Antka ole probowalem z Anabolic Advanced, robilo fajnie, mam jeszcze 2 viale na kiedys. Co do Sqiubb to ten lab mialem okazje poprobowac ciekawostki, na wodzie i za siebie moge powiedziec, ze jezeli ktos szuka lab/srodki na wodzie to celowac w to. Test na wodzie to jest najlepszy jaki w zyciu mialem w reku, igla 25g jak maslo, robilo okrutnie. Mam tez Anavar, moze stestuje bo akurat odpalilem apteczny anavar oral a tamto lezy.


MM1986 jaka dawka antka inj Anabolic...wbijales ? bo sie przymierzam do niego od stycznia zaczac ale nigdy wersji inj nie mialem to nie wiem jak sie odniesc co do dawki :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej