SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133822

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 94 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15516
Czupryn dauna masz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2906
ziki2000
donirrek
Witam Panowie jak na chwile obecna wyglada tren acet genameda ?, PMP tren acet warto ?


Wbilem 1 flakon na kicka -dawka 100mg e2d i nic nie czułem...zero...


pmp jw slabiutko wypada, genamed działa bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
malo tego nexium lecialo 0,7 ml

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Panowie :) Szybka odpowiedź :) Jutro jadę zrobić zakupy ;) mam dwie opcje :) Oxa z Euromed lub titan :) Którą wziąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6770
jak npp z dose bije ktoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3278
lwp3
Panowie :) Szybka odpowiedź :) Jutro jadę zrobić zakupy ;) mam dwie opcje :) Oxa z Euromed lub titan :) Którą wziąć ?

z tym Titanem to chyba coś ciężko się dowiedzieć, w necie za wiele nie ma, a też jestem ciekaw bo dzisiaj zakupiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2438
Dostałem info od dilla, że ma winko z bałkana. Jakie teraz o tym opinie ? Szczególnie mnie to interesuję, bo dość dużo sobie za to ceni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Wiek 109 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 369
Wino balkana jak i reszta środków z tej firmy kreciła bardzo dobrze, na tą chwile nawet nie wiem, mało popularne ostatnio u nas w kraju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli masz legit balkana to pierwsza klasa. Obecnie bije propa i npp i jest rewelacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49400
W jaki clen inwestować?

../..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej