SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
might9
Ponawiam spieszy mi sie. Gdyby ktos mogl udzielic szybkiej odpowiedzi bylbym bardzo wdzieczny
might9
Mam metke z shree z data do maja tego roku a wiec pol roku po terminie. Bedzie jeszcze siepac jak trzeba?



Ja mam Antka z Shree po terminie i chrupie aż miło już 116kg na budziku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 339
Witam, czy ten PBlab to działa? można brać? Czy to jakaś ściema? i omijać szerokim łukiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
PioKun
Witam, czy ten PBlab to działa? można brać? Czy to jakaś ściema? i omijać szerokim łukiem?


Jestem w 3 tyg propa z npp i od poniedziałku dorzucam bolda , jeśli bold będzie dzialal jak Prop i npp to bajka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Panowie, Wino oraz tren ace nexium ? ktoś coś wie jak to teraz stoi z jakościa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 76 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
Pazur77
Panowie, Wino oraz tren ace nexium ? ktoś coś wie jak to teraz stoi z jakościa ?


Kopie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Pazur77
Panowie, Wino oraz tren ace nexium ? ktoś coś wie jak to teraz stoi z jakościa ?


Nexium ma dobre produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Pazur77
Panowie, Wino oraz tren ace nexium ? ktoś coś wie jak to teraz stoi z jakościa ?


Możesz spokojnie brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Amg27
PioKun
Witam, czy ten PBlab to działa? można brać? Czy to jakaś ściema? i omijać szerokim łukiem?


Jestem w 3 tyg propa z npp i od poniedziałku dorzucam bolda , jeśli bold będzie dzialal jak Prop i npp to bajka ;)


Bajki nie bedzie poniewaz bold nie dziala nawet troche podobnie do propa czy npp. Jest to zupelnie inne dzialanie. Szczerze to bolda nawet dosyc ciezko wyczuc. Ja gdybym nie dostawal wilczego apetytu to bym mial problem z rozpoznaniem bolda. Tak naprawde najlepiej go rozpoznac po badaniu czerwonych krwinek i apetycie. Ale nie kazdy tego uswiadcza. Tak ze cudow sie nie spodziewaj. Fajne dzialanie anaboliczne ale jako androgen to slabo sie sprawdza,
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
BigMen
Amg27
PioKun
Witam, czy ten PBlab to działa? można brać? Czy to jakaś ściema? i omijać szerokim łukiem?


Jestem w 3 tyg propa z npp i od poniedziałku dorzucam bolda , jeśli bold będzie dzialal jak Prop i npp to bajka ;)


Bajki nie bedzie poniewaz bold nie dziala nawet troche podobnie do propa czy npp. Jest to zupelnie inne dzialanie. Szczerze to bolda nawet dosyc ciezko wyczuc. Ja gdybym nie dostawal wilczego apetytu to bym mial problem z rozpoznaniem bolda. Tak naprawde najlepiej go rozpoznac po badaniu czerwonych krwinek i apetycie. Ale nie kazdy tego uswiadcza. Tak ze cudow sie nie spodziewaj. Fajne dzialanie anaboliczne ale jako androgen to slabo sie sprawdza,



Czyli rozumiem, ze biles i propa i npp pblabu tak ? to dziwne bo jakos lece na tym 3 tydzien i działanie ok , tren ace leci moj ziomek z propem i takze go czuje . Za chwile mi powiesz moze , ze to placebo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
BigMen
Wouk wg mnie nic sensownego takie badanie nie da. Jesli masz Jina z apteki to zostan przy tym i omni. GH jest tak delikatne ze nie jestesmy w stanie odczuc dzialania. Dopiero po 2-3 miesiacach cos widac.


Tak samo twierdzisz , ze GH jest delikatne i nie jestesmy w stanie odczuc dzialania ? Dopiero po 2-3 mcach cos widac ? Przy dobrym apteczniaku juz po miesiacu widac efekty i czuc dzialanie. Wiec masz interesujace teorie czasami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej