SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133251

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 525 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13649
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Taka moda na skakanie po labach.


moze i moda :) ale to tez dobrze robi spolecznosci forumowiej wiecej prownan :) i opinii co za tym idzie to nasza wiedza rosnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Ciekawe które opinie są prawdziwe %)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 211 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4727
Nie moda na skakanie a braklo akurat andro, nie na reke mi czekac dlatego zmiana na swissa. Tak trzymam sie andro juz drugi sezon i jesli wroci na stan tura andro bede zdecydowany:) jednak swiss malo opinii warto sprawdzic. Na probe tez enan bedzie. Tu juz nie zeby skakac a dla sprawdzenia srodka. Warto miec wlasne zdanie i zaplecze.


Zmieniony przez - gocanowo w dniu 2017-12-03 21:08:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
też będziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj znać nie dlugo tez wchodzę na swisa a potem ionsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
A z ions tren A?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
Lordwais
ziki2000
arci25
ziki2000
lodzianin1
A po co zmieniac firmy ktore sie sprawdzaja?


Bo sie j**ia z czasem jak wiekszosc, ja zawsze chwalilem androchem a juz 3 wpadka u mnie...kiedys ich t400 znikome dzialanie, pozniej tura co byla chyba tynkiem a ost susta i zaj**iste stany zapalne ze wyladowalem na pogotowiu....

Ziki2000 pisałem tobie kiedyś że twój organizm walczy z olejami. Na chwilę obecną na T400 nie powiem złego słowa.


Ale wiesz jak wbijalem ich t400 to pare osob pisalo ze jakas slabsza partia byla,a z ta susta np andro to na innym forum tez chlop pisal ze mial stan zapalny a wiec to normalne bo to tylko ug ale o androchemie coraz wiecej czytam zlego i doswiadczam niz wczesniej bylo , nie wiem co sie zmienilo, ale teraz wbijam cypio fusion i chodzi jak w maslo, npp akurat andro tez bijam i akurat tutaj jest ok
Oleje chyba wszystkie mialem rodzaje w sobie a wbijajac przez x lat potrafilem nie miec nigdy takich stanow zapalnych a wiec cos nie tak z tymi underami ale kiedys wbijalo sie 500mg ew i bylo fajnie, dzis zaczunaja od gramow i narzekaja a wiec moze inna jakosc juz a moze oszczednosc i wiecej cwianaczkow na rynku


Ja bym obstawial na staz.


No tak bo teraz co drugi to kucharz, taka metke inj zrobic dobra to tez przepis nie jest podany na tacy utd,,,,

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
gocanowo
A orale swissa ktos przerabial juz? Tura swissa, andro czy nexium?



Swiss podstawowoe srodki z orali i anastrazol ma bardzo dobre. Nexium ture tez ma pewną.

KAZIK12345
A z ions tren A?


Ions tren ace bardzo dobry. Oby firma trzymala caly czas poziom taki sam to bedzie super.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
Kogucik89
Z jakiego panu szukać oxe że zminimalizować możliwość trafienia podroby.
I jaka firmę byście polecali jako "przodoenika"
Mam dostęp do większości a każdy swoje chwali.
Swiss nexium malay pmp bionische Pharma Genesis Cyber Vertex genamed



Nexium
Swiss Remedies
Genesis blistry
Cyber Laboratories

Kolejność przypadkowa. Vertex ma orale? nie wiedziałem i nie słyszalem jeszcze ale jeśli tak to super, bo soki puszczają eleganckie
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej