SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133528

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
Witam Panowie orientuje sie ktos czy w aptece jest dostepny proviron? bo wiem ze kiedys byl bo bralem razem z pregnylem.Pozniej wiem ze wycofali z aptek a nie wiem jak sytuacja wyglada teraz.Mam jeszcze z alpha pharma ale mi sie konczy a aktualnie nigdzie nie ma udrerowego provironu w mojej okolicy

dexter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1901
oczywiscie ze jest. na recepte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
wiem ze na recepte ale chodzi mi czy jest w sprzedazy bo jakis czas temu byl wycofany

dexter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1901
a co masz recepte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
pregnyl tez na recepte biore i wiem ze jest w sprzedazy. biore tylko z apteki bo na czarnym rynku mala szansa ze dziala( zle przechowywany) ale nie wiem jak z provironem aktualnie daletgo pytam czy jest w aptece

dexter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
no recepta to nie problem

dexter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1901
takiemu to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1901
provi z apteki czuc roznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
no z apteki lepszy wiadomo ze pewniak tak samo jak pregnyl. wiem ze jest z lodowki ja jak kupie zaraz daje do lodowki a dil przewozi autem np w lato 30 stopni a on mi wyciaga z bagaznika zaraz dziekuje za taki

dexter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
tak samo solcoseryl jak kiedys kupielem na lewo dzialal ale slabiutko teraz biore tylko i jest roznica tak samo Tad 600 glutatione biore w aptece we Wloszech i co najlepsze na recepte jest a nigdy recepty nie mialem

dexter

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej