SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134050

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
DB Pharmy to najlepiej przemyślany ugl w Polsce, który też idzie na eksport i cieszy się dużym uznaniem w EU.
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Lordwais
nie wiem jak bardzo te laby sa dostepne w PL ale wiem ze sa. U mnie sporo ludzi to bije. I o ile ARL to żadna nowosc to Kenwoo swiezynka.




Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-11-23 17:54:44

Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-11-23 17:57:13

W Pl o takich labach nie slyszalem zeby lataly
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 85
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
MarcelQ
DB Pharmy to najlepiej przemyślany ugl w Polsce, który też idzie na eksport i cieszy się dużym uznaniem w EU.



Mam podobne zdanie, jednak inne jeśli chodzi o brand.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
BochcębyćWielki


Fotki towaru zamieszczaj w dziale DZ temat ori/fake.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
krzykacz
DB Pharma teraz fajne winko inj w nowej technologii wypuściło że można naciągać insulinówką i wbijać ...a pamiętam jak 10-11lat temu wrzuciłem fotki tego laba tutaj to beka z laba była, a ten się fajnie rozwinął i ciągle popularny na rynku EU.


Pewnie masz na myśli te brązowe słoiki, to sam się z nich śmiałem, kiedy to znajomi zawodnicy dostawali to od swoich prowadzących i notowali z roku na rok progres zaliczając kolejne podium db pharmy początkowo był stosowany w środowisku strongmanów, trójboistów i kulturystów, ja wiem o centralnej Polsce pewnie są tacy co wiedzą więcej
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
krzykacz
MarcelQ
DB Pharmy to najlepiej przemyślany ugl w Polsce, który też idzie na eksport i cieszy się dużym uznaniem w EU.



Mam podobne zdanie, jednak inne jeśli chodzi o brand.


Być może typujesz trafniej, ja mam takie horyzonty jak przeciętny sympatyczny użytkownik saa, podejrzewam, że masz znacznie wksiększa wiedzę, ja wnikałem ostatni rok trochę omki,prolki i kilka cypio ugl przegrywanych pewna oxa
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
MarcelQ
Pewnie masz na myśli te brązowe słoiki, to sam się z nich śmiałem,



Brązowe flaszki 30ml


MarcelQ
db pharmy początkowo był stosowany w środowisku strongmanów,





MarcelQ
pewnie są tacy co wiedzą więcej


Pewnie tacy są



---
A co tam u Ciebie ogólnie ...wsio dobrze..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
wezme tego youpharma zobaczymy jak to dziala przywale poltorej ampuly :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dobrze na tyle ile życie pozwala, podejście do tematu saa mam chłodniejsze niż kiedyś i lepiej mi z tym niż kiedyś.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej