SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133424

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
ja trzymam w lodówce ale sa tacy co w pokojowej trzymaja

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Oki to ja też będę w lodówce trzymał. A tak z ciekawości w aptece pewnie tylko w lodówce trzymają co ?

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 638
Panowie jaka Tura aktualnie dobra lata Cyber , Andro? co jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
pajaczeq
Oki to ja też będę w lodówce trzymał. A tak z ciekawości w aptece pewnie tylko w lodówce trzymają co ?


wyciagajac osobiscie z apt zawsze dostawalem z lodowki, zapytalem jak to wyglada ogolnie. wymogu do trzymania w lodowce nie ma, proszek jest stabilny w temp pokojowej i nie ulega degradacji. jednak roztwor ma dluzsza zywotnosc w lodowce, tak samo z insą jest. jednak powiedzmy sobie szczerze, lepiej trzymac w lodowce o tak o na wszelki wypadek mimo ze jednak pewnie "hcg nie umrze" w pokojowej temp. masz mozliwosc to tam trzymaj, ale w szafce raczej tez bedzie moglo byc, bo jest tam raczej chlodniej niz normalnie w naslonecznionym miejscu pokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Wiek 109 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 369
KLAJTA
Jaki lab lepszy dose czy genamed? Chodzi mi o testy długie i krótkie bolda i deke


Z Genameda będziesz zadowolony.

ziki2000
vermodje ture ktoś chrupie ??


Tura jak i reszta orali trzyma poziom, z inj amp tak samo. W org Vermo nie ma strachu inwestować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
GWookie
pajaczeq
Oki to ja też będę w lodówce trzymał. A tak z ciekawości w aptece pewnie tylko w lodówce trzymają co ?


wyciagajac osobiscie z apt zawsze dostawalem z lodowki, zapytalem jak to wyglada ogolnie. wymogu do trzymania w lodowce nie ma, proszek jest stabilny w temp pokojowej i nie ulega degradacji. jednak roztwor ma dluzsza zywotnosc w lodowce, tak samo z insą jest. jednak powiedzmy sobie szczerze, lepiej trzymac w lodowce o tak o na wszelki wypadek mimo ze jednak pewnie "hcg nie umrze" w pokojowej temp. masz mozliwosc to tam trzymaj, ale w szafce raczej tez bedzie moglo byc, bo jest tam raczej chlodniej niz normalnie w naslonecznionym miejscu pokoju


Spoko wielkie dzięki na wszelki wypadek będę trzymał w lodówce bo nie mam problemu że będę musiał tłumaczyć mamie co to jest :P mieszkanie ciasne ale własne :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5338
Jak Bioniche na ta chwile ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
Witam

Jak OXANDROLONE z Titana ??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Nexium robi robote?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
jonq
Witam

Jak OXANDROLONE z Titana ??


Wystarczy przewinac parę stron wstecz każdy poleca.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej