SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133978

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5295 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
ja bioniche mam wino jeszcze chyba 3 butelki w zapasie, wbilem ogolem kolo 5-6 i byl dyskomfort, bo na wodzie ale zadnych stanow zapalnych nie mialem.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
lodzianin1
ja to co biłem bioniche było ok , winka na wodzie jak zniknął zambon następnie desma wbijałem ze 3 firmy i zawsze padaka
ostatnio iles lat wstecz atomica chuba jak dobrze pamiętam w 3 lub 4 biliśmy ja po 2 czy 3 iniekcjach odpuściłem , koledzy podobnie
jeden wybrał flakon ale wysiadła z auta kilka minut
później już tylko winko w tabsach , obecnie omijam totalnie 17


Wina Atoma to była chyba tylko jedna partia. Sknocone było coś na starcie. Później już wina inj nie puszczali. Więc Atomem bym się zbytnio nie sugerował.
Ale Desma jak miałeś padaka to rzeczywiście może nie tolerujesz tego. Desma, pamiętam PMP 10ml flakony wina inj bardzo dobre.
Aktualnie wino inj Nexiuma, Genesisa, Alphy, Swiss nie stwarzają jakichś problemów w miejscach inj z tego co się orientuję. Nawet mega tania firma jak Genamed robi spoko wins inj. Aczkowiek jak zawsze trafiają się organizmu które nawet wykonując inj z tego samego flakonu będą róznie reagowały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
źle mnie zrozumiałeś napisałem ze po desmie biłem ze 3 firmy i było słabo , ale wtedy nie było jeszcze winka na oleju teraz jest kilka firm
choć fakt się krystalizują w stężeniu jakims tam powyżej chyba 30 mg/ml
zambon i desma sprawiały lekki dyskomfort ,ale pamiętam zabawy z opadaniem piany i oddzielaniem się wody od prochu ,ustawiało się na segmencie i patrzyło jak na świętego gralla
jadlem winko w tab zambonu i oxe spa milano ori jeszcze , po 3-4 tabletki dziennie a kasy za to dalem jak za zboże
fajne czasy metki było full omki i prolki też,biłem jeszcze naszego propa aptecznego i biogonadyl był jeszcze w fajnych stężeniach
dobre czasy
a i antka tureckiego to jak jadłem 4 tyg po tabsie patrzyli na mnie jak na samobójcę


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-11-21 22:04:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Prop nasz nie był akurat w fajnym stężeniu choć wtedy 3inj week człowiek włosy z głowy darł

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
stężenie było słabe ale robiło plus 3 tabsy metki i szło
koleżka z oski jak wbił na 5 tab naszej metki to też patrzyliśmy jak na głupka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
To samo jak wjechało 2inj trena acet week, jak starszyzna pokazywała paluchami na chłopów co tłoczyła 3inj to patrzyłem na nich jak na wariatów

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Atom czy Atomic bo to duzaa roznica.....?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170444
Pamiętam jak omke bili raz na tydzień i było fajnie, no ale wtedy ważne było żeby były rozmiary, pojęcie jakości w sumie nie istniało,

był taki ziomek co ladowal amp omy ed i juz wtedy z bomby nie schodził, wśród ludzi to był narkoman i w zasadzie każdy mu wrozyl szybka śmierć
dziś żyje ma się dobrze i dalej bije, było to z 15 lat temu

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Juz pisalem raz i napisze kolejny. Wina ug na wodzie nigdy bym nie wzial i nie wazne jaka firma. 100 osob chwali a 101-sza bedzie cieta.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5840
zioekt
no enan jak enan, działa. Ja biłem w tej pierwszej szacie. Wtedy jeszcze nie było tylu środków w tym labie, teraz są jakieś jeszcze różne mixy z tego co widziałem.

gocanowo
Panowie lepiej isc w swissa czy androchema?

oba oki, ale u mnie częściej swisa biją.


Bije octagon od jakiegos roku czasu i nigdy sie nie zawiodlem. Szczerze polecam Niedawno wypuscili orale,ale jeszcze nie probowalem,chociaz chlopaki jedza i sobie chwala.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej