SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
ok dzieki zostane przy swissie zobaczymy co warte :)
1

dexter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
Koledzy clen diszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
Koledzy doszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
koledzy doszedł.mi clen z malaya będzie na pewni git czy dB w tabletkach bo podslornejo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
podskornego nie chce Sory za błędy na tel pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Ale o czym Ty mówisz..?
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Chyba chodzi mu o to, że ma clen z malaya hehe i z radości napisał 3 posty. Malay Clenbux kopie okrutnie ... mi pasował bardzo, podobno jest czymś podsypany ( jak dla mnie każdy powinien tak być podsypany :p )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
Flooky
Chyba chodzi mu o to, że ma clen z malaya hehe i z radości napisał 3 posty. Malay Clenbux kopie okrutnie ... mi pasował bardzo, podobno jest czymś podsypany ( jak dla mnie każdy powinien tak być podsypany :p )
. Przepraszam Chodzi mi czy z dB helios bd łabędzie tabletki bo
Mam do wybrania podskórny tablety z tej samej firmy i malay i central chyba jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
DB Pharma ma heliosa (clen + yoha) i clen tabs solo.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
krzykacz
DB Pharma ma heliosa (clen + yoha) i clen tabs solo.
. Tak solo ma jescze kolezka i clen z malaya i central albo clinic nie pamiętam sprowadził dla mnie 4 rodzaje ;D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej