SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133816

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Flooky
Pomperiusz
krzykacz
pawel515
mam do ogarnięcia salbutamol wzf aptekę - pali to coś fat? ofc ze dieta i aeroby. jak się ma do clena?



Łagodniejsze od clena, często wybierają babeczki właśnie te które 'boją' się tego czego nasłuchały się o clenie.


ja od poniedziałku wystartuje z clenem prawdopodobnie malay zobaczymy co i jak micha i trenig spiete jeszcze zastanawiam sie nad dokladnym dawkowaniem polece 3 tyg clen a pozniej 3 tyg saly


Clenox z Malaya kopie jak głupi ;) ja wspominam go bardzo dobrze. Zacznij z głową abyś się nie wystrzelił przy Clenoxie zalecany rozsadek :)


Właśnie kopie za mocno ma jakaś dosypke. Clen dB dla mnie zawsze nr 1 lub delikatniej apteka i sally
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Flooky
Pomperiusz
krzykacz
pawel515
mam do ogarnięcia salbutamol wzf aptekę - pali to coś fat? ofc ze dieta i aeroby. jak się ma do clena?



Łagodniejsze od clena, często wybierają babeczki właśnie te które 'boją' się tego czego nasłuchały się o clenie.


ja od poniedziałku wystartuje z clenem prawdopodobnie malay zobaczymy co i jak micha i trenig spiete jeszcze zastanawiam sie nad dokladnym dawkowaniem polece 3 tyg clen a pozniej 3 tyg saly


Clenox z Malaya kopie jak głupi ;) ja wspominam go bardzo dobrze. Zacznij z głową abyś się nie wystrzelił przy Clenoxie zalecany rozsadek :)


Właśnie kopie za mocno ma jakaś dosypke. Clen dB dla mnie zawsze nr 1 lub delikatniej apteka i sally


to fakt clenoxa jadl kumpel i mowi ze byl w szoku tak go szarpalo i sam stwierdzil ze jest czyms extra podsypany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Deca NORMA??? Dobre to jest? Spotkał się ktoś z tym? Takie ampułki po 2 ml. 100mg/ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Świerzak167
Deca NORMA??? Dobre to jest? Spotkał się ktoś z tym? Takie ampułki po 2 ml. 100mg/ml


Kiedys ori tego latalo full po Polsce ,teraz raczej podrobki ale nie wiem jak z dzialaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Świerzak167
Deca NORMA??? Dobre to jest? Spotkał się ktoś z tym? Takie ampułki po 2 ml. 100mg/ml



Kto by tego towaru nie tłoczył

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
lodzianin1
Flooky
Pomperiusz
krzykacz
pawel515
mam do ogarnięcia salbutamol wzf aptekę - pali to coś fat? ofc ze dieta i aeroby. jak się ma do clena?



Łagodniejsze od clena, często wybierają babeczki właśnie te które 'boją' się tego czego nasłuchały się o clenie.


ja od poniedziałku wystartuje z clenem prawdopodobnie malay zobaczymy co i jak micha i trenig spiete jeszcze zastanawiam sie nad dokladnym dawkowaniem polece 3 tyg clen a pozniej 3 tyg saly


Clenox z Malaya kopie jak głupi ;) ja wspominam go bardzo dobrze. Zacznij z głową abyś się nie wystrzelił przy Clenoxie zalecany rozsadek :)


Właśnie kopie za mocno ma jakaś dosypke. Clen dB dla mnie zawsze nr 1 lub delikatniej apteka i sally


mowie mocne to git w koncu cos bedzie rzucac mna o sciane :D ze srodkow dopingujacych ^^^^ nie no zart zaczne z glowa bo tez tego nigdy nie bralem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Nad dawkowaniem zastanow sie po pierwszej dawce. Wczesniej to wrozenie z fusow.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
dawka dobierana pod samopoczucie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Pomperiusz
lodzianin1
Flooky
Pomperiusz
krzykacz
pawel515
mam do ogarnięcia salbutamol wzf aptekę - pali to coś fat? ofc ze dieta i aeroby. jak się ma do clena?



Łagodniejsze od clena, często wybierają babeczki właśnie te które 'boją' się tego czego nasłuchały się o clenie.


ja od poniedziałku wystartuje z clenem prawdopodobnie malay zobaczymy co i jak micha i trenig spiete jeszcze zastanawiam sie nad dokladnym dawkowaniem polece 3 tyg clen a pozniej 3 tyg saly


Clenox z Malaya kopie jak głupi ;) ja wspominam go bardzo dobrze. Zacznij z głową abyś się nie wystrzelił przy Clenoxie zalecany rozsadek :)


Właśnie kopie za mocno ma jakaś dosypke. Clen dB dla mnie zawsze nr 1 lub delikatniej apteka i sally


mowie mocne to git w koncu cos bedzie rzucac mna o sciane :D ze srodkow dopingujacych ^^^^ nie no zart zaczne z glowa bo tez tego nigdy nie bralem


Możliwe że ma dosypke bo szarpie jak dla mnie fajnie o efekty też były rewelacyjne.
2.nr 1. Dla mnie jest Clenbut z Shree..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
lodzianin1
Świerzak167
Deca NORMA??? Dobre to jest? Spotkał się ktoś z tym? Takie ampułki po 2 ml. 100mg/ml


Kiedys ori tego latalo full po Polsce ,teraz raczej podrobki ale nie wiem jak z dzialaniem


Podpisuje sie pod tym. Teraz nawet w GR ciezko a aptece norme wyrwac.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej