SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163960

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
pawel515
panowie, z czego obkupic najlepiej cypio i bolda. do wyboru mam: cyber, bm i nexium. chociaz w nexium stężenia mi troszkę nie pasują, napiszcie które 1,2,3 pozdr



BM numer 1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
cyber ori i BM,później nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19158
Panowie jak wypada metka z ions?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364344 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668845
pawel515
panowie, z czego obkupic najlepiej cypio i bolda. do wyboru mam: cyber, bm i nexium. chociaz w nexium stężenia mi troszkę nie pasują, napiszcie które 1,2,3 pozdr


Wszystko bedzie dobre

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
pawel515
panowie, z czego obkupic najlepiej cypio i bolda. do wyboru mam: cyber, bm i nexium. chociaz w nexium stężenia mi troszkę nie pasują, napiszcie które 1,2,3 pozdr


Jeśli masz dostęp do Cybera ori to polecam osobiście. Robi fajna robotę ja boldka narazie nie odpaliłem Ale czeka na swoją kolej za parę tyg. Cypioi ENAN 1 klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 981
Power Lab i Gravity jak oceniacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52852
koledzy z ta oksa biory chyba u mnie wyszla lipa co prawda jeszcze to zbadam i podziekuje koledze jak sie okaze ze to mieszananka mety i wina wysyfilo mnie na potege klatke barki bicki i plegar caly prwaktycznie zrobie sb proby watrobowe jeszcze raz i zobaczymy co wyjdzie to chlopaki przesada jakies tam zyly sa i sila nie powiem ale czy to oxa oj nie wiem nie biore jej 80 czy 100mg zeby tak wyrzucalo toksyny czy tam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388217
oxe to dostaniesz w pl napewno i jeszcze biosire brac, nie ma co sobie zawracac gitary takimi srodkami, po pierwsze cena oxy to jest z 5-10x wyzsza niz tego undera, oxa nie dosc ze droga to trafic prawdziwa to cud nad wisla, szkoda siana na jakies wynalazki.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Oxe spokojnie w pl dostaniesz w cenie 2,5x metki czy tam będzie 100 procent stężenia nie wiadomo, ale ze jest oxa to już tak. Były nawet gdzieś badania na forum. Co nie zmienia faktu że szkoda siana na ten środek, chyba że ktoś bogacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
pawel515
panowie, z czego obkupic najlepiej cypio i bolda. do wyboru mam: cyber, bm i nexium. chociaz w nexium stężenia mi troszkę nie pasują, napiszcie które 1,2,3 pozdr


BM, cyber o ile ori ale w parze z nexem czesto dile maja walkowanego Cybra.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium