SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133881

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bigendriu
rush33
Pany,jaka turę polecacie do wyboru mam :pmp,balkan,schree z góry podziękować


W Kolejności wybierał bym: Balkan, PMP, Shree, jednak co do ceny i pewności osobiście leciał bym PMP ;)



Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2017-10-24 13:15:23


Czyżby te nowe pmp taka rewelacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
rush33
Pany,jaka turę polecacie do wyboru mam :pmp,balkan,schree z góry podziękować



Opierałem pare cykli na Bałkanie oraz Shree i nigdy jakoś mnie te laby nie zawiodły.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
HGH-LINE

No właśnie mam dostęp calego asortymentu tego IONS ale zastanawiam się czy wart jest zainteresowania ten lab.
Na stronie mają niby opis, że kilka lat już działają a u nas to nowoś.
Mało opinii a nie mam tego szczęścia, jak wielu forumowiczów, że znajomi znajomych cos testują???? więc jeśli masz jakieś rzetelne info n/t tego labu to będę wdzięczny



Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2017-10-24 14:51:38

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2017-10-24 14:55:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
koksik 1982
Panowie który clomid wybrać shree lub anfarm czy szukać czegoś innego

lodzianin1
obie pozycje będą ok , lecz zawsze nr 1 apteka


O ile w tym wypadku anafarm jest org, bo wiadomo ze roznie z nim bywa niestety. Wiec w sumie bez wiekszej roznicy raczej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3981
T3 z Alpha Pharmy, brał ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19819
No właśnie,co do pmp. Miałem od nich metę i poszło w kibel,dlatego tura wydaje mi się tym bardziej nie hallo, ale mogę się mylić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rush33
No właśnie,co do pmp. Miałem od nich metę i poszło w kibel,dlatego tura wydaje mi się tym bardziej nie hallo, ale mogę się mylić.


ja Ci powiem tak bilem cypio w sumie paczke jeszcze mam działać działalo bezbolesne itd. mam jeszcze 2 paczki primy z pmp bo bralem akurat jak sie pojawiło pmp w miescie i dyl mowil ze pierwszy wypust wiec pewnie bedzie kosa. Na silce zaslyszalem ze kolesie polecali inj z pmp bardziej niz firme inna. O oralach nic nie slyszalem.... W kibel to dokladnie miales srake po mecie czy poprostu zero dzialania po 2 tyg i spusiles do klopa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3981
Panowie ponawiam pytanie o T3 z Alpha Pharmy, ktoś brał ??? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Bierz apteke a nie ug
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3981
Np novothyral lub tiromel? Czy jest jeszcze coś?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej