SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133804

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
Witam! Jaki polecacie Halotestin? Wersja oralna mnie interesuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ivon86
Witam! Jaki polecacie Halotestin? Wersja oralna mnie interesuję.


Vermodje, Nexium, Alpha Pharma.

Marcino24
Jakiego labu meta i clen na daną chwilę ?


A do czego masz dostep?
Clen Alpha, Nexium, DB, Vermodje.
Meta jw + Genamed, Vermodje, Genesis blistry, Ions Pharmacy, Androxen, wiekszosc met na rynku dziala spoko.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Marcino24
Jakiego labu meta i clen na daną chwilę ?


Zdecydowanie clen DB najlepszy na rynku.

Dawno nie brałem zadnego metanabolu ale ostatnie byo BM i Biosira. Metki na dobrym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
Andro ma dobrą metę TAB i inj

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ivon86
Witam! Jaki polecacie Halotestin? Wersja oralna mnie interesuję.


Androchem ma dobre halo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Marcino24
Jakiego labu meta i clen na daną chwilę ?


Clen DB
Metki
Andro,bioniche,clinic dlugo by wymieniac napisz do czego masz dojscie z metki bo trafić na nie działającą metkę to trzeba mieć już dużego nie farta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 256
ivon86
Witam! Jaki polecacie Halotestin? Wersja oralna mnie interesuję.


Stara sprawdzona Biosira.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Witam czy spotkal sie ktos z wałkami Platinium labs ?? Wpadlo mi w rece metka i winko tab. A mam dla porownania jeszcze zapas sprzed roku . Brak hologramowej naklejki zabezpieczajacej otwarcie . Brak nr wybitych na listkach inna czcionka daty i serii do tego delikatne roznice w logo na tabsach i co najgorsze kody nie wchodza . Ja myslicie wał czy nowy wypust.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
Na stronie Platinium Labs są właśnie zdjęcie m.in. tej metki i wina. Opakowania różnią się właśnie od tych wrzucanych tu na forum. Nie ma m.in. tej naklejki na otwarciu. Ale czemu kody nie wchodzą, to nie wiem. Chyba, że ta stronka to jakiś wał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Wiem ze na stronce sa bez hologramow tylku u mnie ma nawet inaczej wybita czcionką date na boku opakowania . Te kody mnie nakbatdziej martwia i roznice w listkach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej