SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133376

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 256
SalvatoreLucania
Pankracy czytaj ze zroumieniem bo gosc wyraznie napisal ze dal 3 próbki po 10iu i w kazdej wyszlo po 3,3mg/ml czyli mniej wiecj 10iu na próbke wypadlo i to sie zgadza.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-10-04 12:34:19


Moze zle rozumiem ale rozumiem ze probki pochodza z jednej ampy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Pracowalem na troche innych maszynach i badaleismy thc, koks, amfe itd ale tutaj wyraznie Zurek napisal ze pobral 3 próbki po 10iu a znajac zycie zeby bylo to badanie miarodajne z 3 roznych penów bral i w kazdej próbce jest 3,3mg z hakiem samego prochu czyli okolo 10iu czystego rozrobionego gh co mnie bardzo cieszy


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-10-04 13:05:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
w ug w 10iu by było 10iu to ten lab wygryzie nawet aptekę cenowo ;;( ciekawe jakie jest stęenie w innych firmach gh bo w tym nouv to petarda ::(
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Dla mnie zulek jest jedna z bardziej zaufanych osób na forum zwłaszcza gdy byl jechany za poglądy a gdy pokazał sie w Twoja Chwila Prawdy juz troche umilkło towarzystwo. To Debiuty na Nouveaux pójdą i na ich somce. Przybije to dam znac. Tymczasem na trening lece.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Panowie poczekajcie troche bo wielki tuman kurzu sie unosi a za 2 tygodnie dostane wynik i umiejscowie go obok wody z parowek zeby nie bylo ze cos majstruje przy wynikach to wrzuce pierwszy po 2j jak tylko dostane i kolejny po 2 tygodniach. Puki co musze powturzyc bo dzwonili z labu ze krew im sie rozmrozila w transporcie :'-(


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-04 13:12:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Witam potrzebuje opinii na temat tescia Galeniki i Cebtralpaharma eanan z góry dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22479
Ktos przedstawi konkretne wyniki to piszecie ze mogLa to byc np apteka,to z wszystkim tak jest i wszystko mozna by rozbic o kant...
Trzeba byloby robic filmy jak ktos cos wbija ,ale zaraz bylyby gadki ze dobija cos innego...:)
Z tym ze co partie ,badan to sens juz jakis jest...
Firma sie chce wypromowac to robi wszystko jak nalezy ...
Jedni cos wstawiaja i jest ok inny ktos wstawi i spekulacje :)
Wesolo tu :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
ose1993
Witam potrzebuje opinii na temat tescia Galeniki i Cebtralpaharma eanan z góry dzięki za odp


Galenika naprawde mocny teston. Brałem i zadowolony byłem a dodam ze słono zapłaciłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Bambula
Dla mnie zulek jest jedna z bardziej zaufanych osób na forum zwłaszcza gdy byl jechany za poglądy a gdy pokazał sie w Twoja Chwila Prawdy juz troche umilkło towarzystwo. To Debiuty na Nouveaux pójdą i na ich somce. Przybije to dam znac. Tymczasem na trening lece.



To prawda, gość sporo wrzucił wiarygodnych wyników badań. Dla ludzi co się tym interesują jest to dobry materiał porównawczy.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Te badanie GH to aminogram wiec najbardziej miarodajne. Prawda jest taka ze kto zechce ten uwierzy a kto nie zwchce napisze ze sfalszowane. Ja na 100% wierze tylko w swoje wyniki ktore sam zrobie i potwierdze lub obale teze o mocy nouevoxa jak dostane swoje, odniesienie mam z IGF do dwoch aptecznych GH gdzie oba podniosly igf o podobne wartosci w podobnym czasie.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej