SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133428

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Otrzymalem wyniki badani rHGH Nouveaux.
Badanie wykonane metoda czy tam maszyna HPLC(profesorem astro-fizyki nie jestem).
Do badania zostaly pobrane 3 probki po 10iu(wg wskazan etykiety), kazda rozcienczona w 1ml.
Wynik uzasadnil moje wczesniejsze zadowolenia z dzialania.
Badania robilem dla siebie, nie maja na celu nikomu nic udowadniac ani do niczego przekonywac, maja jedynie charakter informacyjny.

5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
Jakieś opinie o środkach British Dragon ? Masteron, oxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Zulek czyli dobrze ja to rozumuje ze butla po full nabita gh tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja nawet ńie wiem co to za badania ale prawda jest ze rownie dobrze mozna bylo dac apteczny do badania i napisac ze to nouevox. Za 2 tygodnie bede mial wyniki z krwi i albo sie potwierdzi twoje badanie albo nie. Najgorsze ze w poniedzialek oddalem krew na GH oraz IGF po pierwszym szocie 2j. Dzis dzwonia ze krew sie rozmrozila w transporcie. Jutro ide powtorzyc ale wynik bedzie juz lekko zawyzony


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-04 12:18:12
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
rqzia
Witam.
Co lepsze i pewniejsze, cel masa niekoniecznie sucha.
Clinic- Sustanon czy może Central t.cypionate?
Ktoś wogole brak coś z centrala bo strasznie mało o tym labie w necie i nie mam pojęcia co o tym sądzić.
Pozdro


Bilem z centrala suste i testo 300 dzialaja
Clinic tez dziala dobrze
Testa nie dzialajacego raczej ciezko trafic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
No niby tak ale znowu idac dalej tym tropem mozna by powatpiewac w jakiekolwiek badania na poziom zwartosći testa we krwi gdy wychodzi nam kosmiczny wynik po jakims ug i niby dawce 250mg e5d, a tak naprawde okazuje sie ze było 750mg e3d i nie ug tylko apteki. W taki sposób zadne wrzucane tu badania nie beda na powaznie odbierane.
Co do tej somy Nouveaux to ja nie mam watpliwosci ze chłopaki u mnie nie sciemniaja i takze przechodze z Biogene na ten lab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 256
Bambula
Zulek czyli dobrze ja to rozumuje ze butla po full nabita gh tak?


Chyba zle bo noveaux ma 36iu/amp.
http://m.sfd.pl/NOUVEAUX_Ltd.,_Switzerland_peptydy_–_temat_zbiorczy_-t1141750.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Pankracy czytaj ze zroumieniem bo gosc wyraznie napisal ze dal 3 próbki po 10iu i w kazdej wyszlo po 3,3mg/ml czyli mniej wiecj 10iu na próbke wypadlo i to sie zgadza.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-10-04 12:34:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407
Teraz tylko wierzyc na slowo ze to Nouveaux a nie apteka jak gostek wyzej pisal. Jesli to nie sciema to wroze mu dluga zywotnosc na rynku w sesie temu hormonowi
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja osobiscie gdybym chcial zawyzyc badanie testa to walil bym enan + propa estry by sie nakladaly i windowaly wyniki. Ale jak juz pisalem dla mnie wyniki nie so miara stezenia. Sam sprawdzilem ze wyniki potrafie miec bardzo rozne na jednej dawce i srodku. Co do gh dla mnie odnosnikiem jest Polskie geno z apteki i na nim sie wzoruje. Jesli nouvox ( trudniejszej nazwy nie mozna bylo wymyslec ) sie zblizy to byc moze bede go wplatal z apteka po 1 naboju na przemian. Biorac pod uwage jednak ze to ug zalecam cyklicznie badac co jakis czas lub co partie.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej